reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

Ja właśnie czytałam ostatnio że są ludzie którzy sprzedają na allegro między innymi mleko właśnie i posuwają się nawet do tego że w oryginalnej paczce streetcom zdjęcia wstawiają eh to jest dopiero chamstwo :/
 
reklama
Patris widziałam taką aukcję allegro gdzie dziewczyna sprzedawała paczkę ambasadorki za 20zł. Ludzie to naprawdę są zachłanni. Aby cos wydrzeć. Nie ważne czy się przyda czy nie. A jak się da jeszcze sprzedać to już w ogóle wszystko by wzieli.

Ancia wypełnia się raporty w czasie kampanii. Rozdajesz próbki i ulotki z opisem produktu koleżankom, rozmawiasz z nimi o produkcie i opisujesz co powiedziały a na koniec wypełniasz raport końcowy.

Dziewczyny a może założymy specjalny wątek gdzie mogłybyśmy się podzielić opiniami na temat produktów ze Streetcome?
 
Patris widziałam taką aukcję allegro gdzie dziewczyna sprzedawała paczkę ambasadorki za 20zł. Ludzie to naprawdę są zachłanni. Aby cos wydrzeć. Nie ważne czy się przyda czy nie. A jak się da jeszcze sprzedać to już w ogóle wszystko by wzieli.

Ancia wypełnia się raporty w czasie kampanii. Rozdajesz próbki i ulotki z opisem produktu koleżankom, rozmawiasz z nimi o produkcie i opisujesz co powiedziały a na koniec wypełniasz raport końcowy.

Dziewczyny a może założymy specjalny wątek gdzie mogłybyśmy się podzielić opiniami na temat produktów ze Streetcome?

Proszę bardzo https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-marcu-2011-f362/streetcom-testujemy-54221/
Myślę, że to dobry pomysł, bo pewnie dopiero się zacznie to nasze testowanie :)
 
reklama
W REALU - Pieluchy Pampers Premium Care za 39,95zł. (z 48,95zł.) w dniach 12.10-18.10

W TESCO - Pieluchy Pampers active baby jumbo pack za 44,95zł. ( z 56,99zł) w dniach 13.10-19.10
 
Ostatnia edycja:
Do góry