reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Amalfi czapka sliczna
Agnieszka.kk dzieki:-) ehhh ciekawe czy przy moim M znajde czas na moje robotki.oooo widze ze ty z Uk piszesz.Ja tam wyladuje we wtorek az sie normalnie boje tych nowosci i spraw do pozalatwiania- bo juz teraz mam glowe kwadratowá od zamykania spraw w Ie.

As sliczne malenstwo- i ten sweterk cudny
 
Witam. Od rana staram się napisać, ale z czasem cieniutko. Przed chwilą skończyłam wyszywać szatkę dla Magdalenki. Jutro muszę skończyć kocyk, bo w sobotę chrzciny.
Witam nowe koleżanki. Jest pod wrażeniem waszych zdolności!Cuda cuda!'
As witamy i pozdrawiamy. Karolinka słodziudka!
Uciekam, jutro wpadnę na dłużej.
 
amalfi fajen ciastezka :-)
dotka słodkie te ciuszki :tak:
kasiuleczka pewnie będze ci trudno opanować sytuację przeprowadzki ale jak już wszystko ogarniesz będzie dobrze zobaczysz :tak:


Ja dziś kupiłam roletę do kuchni na drzwi ogrodwe i pościel dla synka z bajki Auta będzie zadowlony na pewno :tak::-D
 
hej,

Aga, Koralikowa mój mały to ma etam spongeboba i elmo.

A to moj następny wytwór prosto spod szydełka. Czapka królikowa dla mojej córy.
 

Załączniki

  • 2012-08-24 09.26.52.jpg
    2012-08-24 09.26.52.jpg
    55,2 KB · Wyświetleń: 23
  • 2012-08-24 09.27.33.jpg
    2012-08-24 09.27.33.jpg
    63,2 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry