reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Nakarmilam wlasnie Jurka zupá i plackami ziemniaczanymi i albo mu smakowalo, tak jak mamusi:-) albo za bardzo popieprzylam jedno i drugie ;-), bo robi jakies wygibasy mi w brzuchu:szok:. Ja soli nie uzywam prawie wcale,ale pieprzu w nadmiarze, normalny czlowiek tego nie zje.

KWIATEK czesc! Wiedzialam ze sie z Aga dogadacie ;-)
 
DOTKA w takim razie to bya oznaka, ze nie lubi pieprzu hahahah, musze ograniczyc :-D. Zaczelas juz ta czapke? Ja zrobie buciki maciupenkie jakies chyba znow, jak nie lubilam robic takich malych rzeczy, to teraz bym tylko takie dziergala;-)
 
KWIATEK jeszcze plci nie znam, wiec nie wybrane, ale za dwa tyg juz bedziemy myslec powoli. Za to DOTKA wybrala plec swojemu dziecku i imie ;-):-D
 
Właśnie otworzyłam sobie Radlerka... Manimmm...
Ale wątek tętni życiem :) To mi się podoba:-)
Dziewczynki poprzeglądałam wszystkie wasze blogi. Jestem oczarowana. Micha mi się poprostu śmieje, że tyle wokół talentów. Teraz widzę ile jeszcze muszę popracować, żeby Wam dorównać. ale będę wytrwale ćwiczyć.:tak:
Sprzątanko na mnie czeka, ino chęci jakoś brak.

A Martusia jak tam, podstęp obmyślony? ;)
 
reklama
Kamea - rozwaliły mnie buciki na twoim blogu. Ja też prowadzę bloga ale nie mam tam na razie żadnych zdjęć moich prac. Piszę o swoim dzieciństwie na razie i zamierzam dobrnąć do czasów dzisiejszych. Myślę, że w niedalekiej przyszłości dołączę tam stronę dotyczącą moich obrazów, grafik i oczywiście rękodzieła i ukochanego szydełkowania. Na razie czasu brak ale ja to wszystko podopinam :tak:
 
Do góry