reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

Shakespare nie jestes sama z tym problemem ja tez mam ujemna grupe krwi,z tym ze moja polozna dala mi zastrzyk w 28 tygodniu i nastepny mam dostac w 32 tygodniu,ale tak jak Padiq napisala z pierwsza ciaza raczej nie powinno byc problemu,u mnie to tez jest 1 ciaza ale polozna zadecydowala ze nie zaszkodzi wziac,wiec jej posluchalam.

Wierze w to ze nasze dzieciaczki beda zdrowe. :)
 
reklama
My jutro idziemy na usg. MAm nadzieję, że z maleństwem wszystko będzie w porządku. No i nagramy nowy "odcinek". Wczoraj zakupiliśmy kolejną kasetkę. Trzymajcie za nas nciuki
 
Sylwia!
Napewno z twoim maluszkiem wszystko jest dobrze . Czekam na relację.

Ja na usg idę w czwartek, ciekawe czy potwierdzi się ,że będziemy mieć Zuzankę. A we wtorek mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia. Moja mama śmieje się ,że mój mąż będzie musiał później do niej przychodzić na wykłady, bo to ona bedzie ze mną uczestniczyć w zajęciach.. ;D
 
Izabelko!

Nie będzie tak źle, moja mama nie jest taka straszna. Zresztą z tymi wykładami to żart raczej. ;) On poprostu nie będzie mógł w zajęciach uczestniczyć osobiście , bo jak wiecie jest teraz na szkoleniu.
 
Termin usg przesunął mi się z czwartku na wtorek 22 listopada, bo mój lekarz gdzieś sobie wyjeżdża. Chyba się nie doczekam.
 
Padiqq to pare dni, ale wiem jak to jest- też czekałam. Na pewno wszystko będzie oki. Pozdrów maleństwo :)
 
Padiqq, do jutra już tylko pare godzin. Ciekawe, co tam słychać u Twojego maleństwa. Moje ma się dobrze, waży 1400g, szaleje straszliwie, najbardziej w pracy.
Widziałm buzię i resztę części ciała. Ach, mówię Ci. Też jutro Cię to czeka, zazdroszczę. Napewno wytrzymasz.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkie mamusie
 
reklama
Cześć Dziewczynki :):)

Jestem juz po tej wyczekanej wizycie u lekarza :)
Dzidzius rozwija się dobrze, co prawda nieduży z niego chłopiec( nadal chłopiec,bez zmian) bo wazy tylko 1400 gr ale poza tym wszystko jest w porządku :)Tak się wiercił i krecił,że mu sie pępowina troszke zakręciła ale mam nadzieje,że to się jeszcze odkręci :( Ehhh siuuuper sa te wizyty a nastepna juz za 3 tygodnie a nie za miesiąc jupiii!! :):):)

Pozdrowionka i całuski 102
 
Do góry