reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych Pociech

wow też czekam juz na to usg, jak bedzie widać taką dzidzie :-)

To jest coś niesamowitego :tak: Do tej pory myślałam że dzidziuś tam sobie tylko pływa i od czasu do czasu machnie rączką. To było prawdziwe zaskoczenie kiedy zobaczyłam, że szaleje tam jak na niezłej imprezie :-D Nie przestawał się ruszać i podskakiwać, wreszcie się popłakałam ze wzruszenia, zresztą pewnie jak dużo kobiet kiedy pierwszy raz patrzą na swoje dziecko. Niesamowite przeżycie :tak::tak:
 
reklama
To jest coś niesamowitego :tak: Do tej pory myślałam że dzidziuś tam sobie tylko pływa i od czasu do czasu machnie rączką. To było prawdziwe zaskoczenie kiedy zobaczyłam, że szaleje tam jak na niezłej imprezie :-D Nie przestawał się ruszać i podskakiwać, wreszcie się popłakałam ze wzruszenia, zresztą pewnie jak dużo kobiet kiedy pierwszy raz patrzą na swoje dziecko. Niesamowite przeżycie :tak::tak:

no ja wlaśnie oglądałam gdzieś filmik z usg o wyczynach maluszka w brzuchu :-)
cudo!!
 
Małe wspomnienie z okresu ciąży:

Zdjęcie z 21 tyg:

paluszek w buzi.JPG

A tu jego duże stopki:)

stópki.jpg
 
Lenka87 superaśne jest to zdj jak maluszek ssie paluszka w buzi. Takie zdjęcie to w ramkę i ustawić gdzieś w widocznym miejscu. Bardzo mnie to zdjęcie ujęło:):):)
 
swietne ujecie z tym paluchem ;P to naprawde 21 tc? Twoj Adas bedzie chyba modelem ;) tak jak napisala daffodill powinnas je oprawic, a jak Adas bedzie starszy to mu pokazesz;] mila pamiatka bylaby..
pozdrawiam brzuszki i mamusie ;)
 
Też mi się podobają te fotki:) dlatego nieskromnie się chwalę. Na co miesięcznej wizycie u mojego lekarza nie były tak dokładne-nie ma takiego sprzętu. Mam tez filmik:) Ale chciałabym kiedyś mieć nastepną dzidzię i zrobić też 4d.

Fajnie,że nasze dzieciątka będą miały taką cudowną pamiątkę.


A paluszki cycka odkąd się urodził:)
 
reklama
To ja teraz wstawiam moją niunię 28 TC :-)

 

Załączniki

  • img037.jpg
    img037.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 315
  • img039.jpg
    img039.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 302
  • img038.jpg
    img038.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 487
Do góry