reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

Bylam, zobaczylam i zwyciezylam!!!

Ale niestety zdjecia nie dostalam :(
U nas zeby dostac zdjecie trzeba isc prywatnie :mad: - dostalam tylko jakis idiotyczny opis na bzdurnej karteczce :mad:

Ale bylo niesamowicie, jakie to malenstwo ma piekne paluszki, takie malutkie!!! Ma 45mm od czubka glowki do pupki i wszystko jest w porzadku :D

Nawet mojemu mezowi sie podobalo. Stal jak zaczarowany i ogladal nasza dzidzie na ekranie, a potem wyszedl dumny jak paw!!!
Ale wyszlo przy okazji na moje - nasza dzidzia jest kilka dni mlodsza niz wyliczony termin przez lekarza, co mi sie zreszta zgadza i to doskonale, bo dobrze wiem, kiedy zaszlam w ciaze!!!
 
reklama
Na zyczenie siluni (wybacz, ze tak pozno, ale moje kochanie wrocilo wczoraj wieczorem tak zmordowane, ze nie mialam sily go meczyc) wklejam fotki jej malenstwa, razem z tekstem emaila, ktorego dostalam :D
Troszke sie nameczylam, ale mam nadzieje, ze bylo warto :)

"przedstawiam wam naszego potomka :) na tym sonogramie ma juz 13 tygodni i 1 dzien
troszke slabo widac bo zdjecie skanowane ze skanowanego, ale jak sie przyjrzec to .....:)))
uzyjcie swojej wyobrazni

1. zdjecie : tyl glowki

1.jpg


2. zdjecie : nozki

2.jpg


3.zdjecie: nasze cale malenstwo , po lewj glowka a po prawej reszta cialka, a ciemna plamka to serduszko

3.jpg


4. zdjecie: to samo co w 3 ale mniej widoczne

4.jpg


5. zdjecie : pupcia od dolu

5.jpg


mam nadzieje ze sie spodoba , bo dla nas juz jest najpiekniejsze :)
pozdrawiamy serdecznie Sylwia i Goran"
 
Super, silunia, troszkę mało wyraźne, ale jak się wie czego szukać to widać. Spore juz te nasze bobaski. Ja znowu idę na wizytę w ostatni piątek lutego, tym razem z mężem, bo ostatnio nie mógł. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku, pomimo mojego lekkiego przeziębienia.
 
kasiu dzieki ,wiem troszke niewyrazne , postaram sie zeby kolejne byly lepsze , twoje malenstwo jest starsze od naszego o 2 tygodnie wiec bezie jeszcze lepiej widoczne moze pomacha wam raczka ;D
a przeziebienie , wiem cos o tym , przejdzie , ja weekend mialam koszmarny a teraz tylko lekki katarek , dzidiza napewno bedzie ok ;D
 
Już ostatnio widziałam dokładnie i rączki i paluszki, tylko niestety nie można było tego wszystkiego uwiecznić, może tym razem jakiś filmik się uda nagrać. Muszę go zapytać czy ma takie możliwości sprzętowe.
 
Oj, ja juz sie nie moge doczekac drugiegi USG. Jak mozna nie dac mi nawet jednego malutkiego zdjecia?? Podobno ten lekarz w przychodni daje, ale dopiero wtedy, kiedy mu sie zaplaci, a my pytalismy i powiedzial, ze nie... :(

Silunia, ciesze sie, ze sprawilam Ci przyjemnosc :)
 
Dziewczyny!

Z duma prezentuje naszego dzidziusia. Usg robilismy wczoraj. Malenstwo jest wg usg starsze o 5 dni. Przeziernosc karkowa jest w porzadku a to cieszy. Poza tym ruchliwy ten nasz brzdac.
Pozdrawiam cieplo.
 
reklama
Do góry