reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 40 094
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 390
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
reklama
Hey :) Meegi15
Nie wiem kto to może być, dziwnie to wyglada. Na prącie raczej za długie, może to kawałek rączki lub pępowina 🤷🏻‍♀️
Który to tc? No i co tam lekarz mówił zaznaczając miejsce strzałką :)
 
Hey :) Meegi15
Nie wiem kto to może być, dziwnie to wyglada. Na prącie raczej za długie, może to kawałek rączki lub pępowina 🤷🏻‍♀️
Który to tc? No i co tam lekarz mówił zaznaczając miejsce strzałką :)
Dziękuję za odpowiedź, badanie było w 18 tyg i to genetyczne a lekarz wcale jakoś mi nie zbliżył co tam jest miedzy nóżkami...powiedział że chyba chłopiec ale ja tam siusiaka nie widziałam ani jajeczek po zbliżeniu bardziej wygląda mi to na 3 kreseczki.. mój lekarz prowadzący gdzie chodzę prywatnie owszem robi mi usg na Każdej wizycie ale nie sprawdza co ma miedzy nogami.. trudno będę musiała wytrzymać do 28 żeby zrobić jeszcze 3d w ostatnim trymestrze na potwierdzenie
 
Jeśli to miało być potty od dołu to powinny być jeszcze jajeczka.
Ciężkie zdjęcie, nic tak naprawdę nie widać [emoji53]
A od lekarza prowadzącego zażądaj aby powiedział ci jaka jest płeć dziecka. Nie ma prawda tego ukrywać, rozumiem jeszcze ze na początku ciąży nie chce strzelać, bo może się pomylić. No ale po 20tc to już wszystko widać [emoji846] powodzenia!
 
Jeśli to miało być potty od dołu to powinny być jeszcze jajeczka.
Ciężkie zdjęcie, nic tak naprawdę nie widać [emoji53]
A od lekarza prowadzącego zażądaj aby powiedział ci jaka jest płeć dziecka. Nie ma prawda tego ukrywać, rozumiem jeszcze ze na początku ciąży nie chce strzelać, bo może się pomylić. No ale po 20tc to już wszystko widać [emoji846] powodzenia!
Dzięki! Oj będę go molestowac tego mojego doktorka, za tydzień mam wizytę dam znać co i jak
 
reklama
Do góry