reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 40 094
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 390
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
reklama
Karmelowe i jak po polowkowych?
@Maziajka będąc na kontroli u mojego lekarza z luxmedu który mi wystawia skierowania, doradził mi żebym się wstrzymała z połówkowym usg az będzie 20-21tydzien. Ja zapisałam się na 18 wiec za rada przeniosłam na po świętach, bo podobno to jest optymalny czas na te najważniejsze pomiary i lepiej zaczekać.
Pokazałam mu zdjęcie z ost usg 16+5 które również wkleiłem tutaj i powiedział ze dziewczynki z tego nie będzie
 
Dodam jeszcze ze naoglądałam się miliony potty shotów w przeróżnych ujęciach i na żadnym nie widziałam żeby dziewczynce coś aż tak odstawało nawet przy bardzo opuchniętych wargach. Pępowina również to nie jest bo wyglada na usg zupełnie inaczej. Miałam lecieć jeszcze na dodatkowe Usg ale odpuściłam...zaczęło to się robić jakaś moja obsesja ze o niczym innym nie myślałam tylko o tym czy lekarz się nie pomylił, analizowałam każda minutę z wizyty, gdy na początku powiedziała ze to chłopiec i już zdania nie zmieni, później jak dzidziuś fikał i machał nóżkami i nie mogła po raz kolejny złapać co ma między nóżkami zaczęła wątpić...
Wierze ze to siusiak :)
 
Karmelowe znam to uczucie z tym ,ze u mnie bylo odwrotnie mialam synka chcialam mega corke.Juz od pierwszych prenatalnych bylo powiedziane ze corka na 80%.Ile ja razy to zdjecie analizowalam na wszystkich mozliwych forach chyba bylo:D wszedzie pisali ze corka.W 14 tc u swojej gin na slaym sprzecie uslyszalam ,ze chyba chlopak bo cos dynda ale ja i tak wiedzialam ze corka( od poczatku mialam przeczucie).Pozniej na polowkowych jest corka:) tez ciagle molestowalam te zdjecia nie moglam uwierzyć:D no i urodzila sie corka:)
 
reklama
Karmelowe znam to uczucie z tym ,ze u mnie bylo odwrotnie mialam synka chcialam mega corke.Juz od pierwszych prenatalnych bylo powiedziane ze corka na 80%.Ile ja razy to zdjecie analizowalam na wszystkich mozliwych forach chyba bylo:D wszedzie pisali ze corka.W 14 tc u swojej gin na slaym sprzecie uslyszalam ,ze chyba chlopak bo cos dynda ale ja i tak wiedzialam ze corka( od poczatku mialam przeczucie).Pozniej na polowkowych jest corka:) tez ciagle molestowalam te zdjecia nie moglam uwierzyć:D no i urodzila sie corka:)
Maziajka Jakbym czytała o sobie...
6.05 idę na połówkowe i dam znać czy u mnie tez będzie taki happy end :) wierze ze tak.
Niektórzy mówią ze takie opinie gdzieś z fora to jak wróżenie z fusów, bo przecież nie wiemy kto jest po drugiej stronie i ocenia Nasze zdjęcie. Jednak gdy np. mi odpisałas „siusiak jak tralala” to ogarnął mnie spokój i micha mi się cieszyła :)
Trzymajcie kciuki żeby mój synek pozostał synkiem:)
 
Do góry