reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 40 092
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 390
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
@DariaS
Twój skan przedstawia tzn „hamburgera” charakterystycznego w potty shot chłopców.. znalazłam podobne zdjęcie na forum...przejrzyj sobie, dziewczyny maja takie same zdjęcia jak Twoje
następna będzie dziewczynka 😉
Choć ja w tym tygodniu ciąży usłyszałam - chłopiec ! A 16wrzesnia urodziłam dziewczynkę ! Bez wątpliwości masz na porodówce 😂
✊
 
reklama
To nie takie oczywiste @Karmelowe :) gdyż moja córka z potty ma bardzo podobne zdjęcie :) zdj twojego dziecka na którym widać takie czarne kropki w miejscu gdzie maja być jądra. Moja córka tez miała taką bułkę z „czarnymi kropkami” :) jąder w tym miejscu może jeszcze nie być! W którym to dokładnie tc zostało zrobione? Po 16tc najszybciej mogą jądra zejść do moszny a czasem i nawet po urodzeniu. Chłopca bardziej ocenia się po odstającym siusiaku :)
 
Ostatnia edycja:
@DariaS nie masz innego foto? Może z ok13tc? No a co mówi lekarz? lekarze widza dziecko w ruchu, rzadko się mylą wiec przyjmujemy ze maja racje [emoji4]teraz widzę ze to 15i5 a to na potty za wcześnie. Kiedy masz kolejna wizytę? Daj nam znać koniecznie kto mieszka w brzuszku:)
 
Ostatnia edycja:
Do 16 tc nawet jeszcze penis nie urósł nazwijmy to tak :) jak jest chłopiec to wyglada jak żółwik musi mieć skorupkę i główkę :) u Darii nie ma tej główki, wyglada za to jak cześć pępowiny. Jesli lekarz sugerował chłopca to poznał go po czymś lub po układzie narządów. Jestem bardzo ciekawa! [emoji846]
 
@kitqa
W dobrym ujęciu potty shot z wielka pewnością można uchwycić chłopca w 16tc. Na zdjęciu Twojej córeczki coś ostaje ale jest bardzo niewyraźnie. Przepraszam ale podobieństwa do autorki zdjęcia gdzie ma wyraźnie poziome kreski nie widzę🤷‍♀️
Pepowina na usg wyglada zupełnie inaczej, jest trzynaczyniowa. W dalszym ciągu skłaniam się ku chłopcu.
Zaglądnę zerknąć jak będzie potwierdzone z ciekawości 🙂
 
@Karmelowe Potty robi się po 16tc, w 15 tez można ale jest niemiarodajne.
Tak, pępowina jest trójnaczyniowa i widać ją wyraźnie gdy zrobi się przez nią przepływy.
Na zdj Darii nie widać chłopca i nie widać dziewczynki [emoji846] czekamy!
 
Dziewczyny, jesteście niesamowite😍😘😍. @kitqa lekarz powiedział, że na 90% chłopczyk... mam nadzieję, że się jednak myli;
@Karmelowe dziękuję za zdjęcia innych hamburgerów ;), wyglądają w zasadzie identycznie.
Zawsze marzyłam o córce jedynaczce, mąż o dwóch synach. Jak się skończy... zobaczymy. W poniedziałek mam wizytę u swojego lekarza plus usg połówkowe u innego lekarza. Obu będę zamęczać pytaniami i oczywiście dam Wam znać. Jak tylko uda się zrobić jakieś fajne zdjęcia, to też wrzucę :)
 
reklama
Do góry