reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 39 661
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 236
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
Cooo? Jak w przychodni... Wszystkie oryginały powinnaś mieć dla siebie a w przychodni powinny być ksera tylko. Coś dziwnego

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
No to widocznie jest inaczej u mnie w mieście.. Nawet na myśl mi nie przyszło, że powinnam ja to wszystko mieć przy sobie..

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to widocznie jest inaczej u mnie w mieście.. Nawet na myśl mi nie przyszło, że powinnam ja to wszystko mieć przy sobie..

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
No chociazby dlatego, pierwszy lepszy powod, który mi przyszedł do głowy to to, ze jak coś Ci się stanie (odpukać) to te dokumenty w szpitalu będą bardzo potrzebne i raczej nie będzie czasu szukać po przychodni albo np. w nocy, przychodnia będzie zamknięta..

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to widocznie jest inaczej u mnie w mieście.. Nawet na myśl mi nie przyszło, że powinnam ja to wszystko mieć przy sobie..

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
To moja pierwsza ciąża i byłam zielona. Ale na szczęście wlsnie ginekolog mnie w to wszystko ładnie wprowadza..

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moja pierwsza ciąża i byłam zielona. Ale na szczęście wlsnie ginekolog mnie w to wszystko ładnie wprowadza..

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Też jestem całkowicie zielona. Moja gin na fundusz przyjmuje, więc wydaje mi się, że żeby tylko odbębnić pacjentki..

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też jestem całkowicie zielona. Moja gin na fundusz przyjmuje, więc wydaje mi się, że żeby tylko odbębnić pacjentki..

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też chodzę na NFZ :).
Naprawdę zdziwiło mnie to, że nawet nie wiedzialas co to prenatalne, połówkowe itd.
Z tymi wynikami to mnie same ściągają i upewniają się, że wzięłam dla siebie oryginał a im zostawiłam ksero...
Chociaż w sumie wyniki powinnas mieć wszystkie w karcie ciąży, te najważniejsze. Bo to masz u siebie, tak?
Moja ginekolog kierowala mnie właśnie na prenatalne i polowkowe do szpitala, bo ma słaby sprzęt i no w tym szpitalu to doktor taki, ze szkoda gadać. Tzn. zrobi swoje ale bardzo nie lubi pytań, wychodzę od niego i nic nie wiem oprócz tego czy jest dobrze czy źle :p. Też właśnie żeby odbębnić, ale ważne że pozniej idę na kontrolę do ginekolog swojej i ona mi wyjaśni co potrzebuję:)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też chodzę na NFZ :).
Naprawdę zdziwiło mnie to, że nawet nie wiedzialas co to prenatalne, połówkowe itd.
Z tymi wynikami to mnie same ściągają i upewniają się, że wzięłam dla siebie oryginał a im zostawiłam ksero...
Chociaż w sumie wyniki powinnas mieć wszystkie w karcie ciąży, te najważniejsze. Bo to masz u siebie, tak?
Moja ginekolog kierowala mnie właśnie na prenatalne i polowkowe do szpitala, bo ma słaby sprzęt i no w tym szpitalu to doktor taki, ze szkoda gadać. Tzn. zrobi swoje ale bardzo nie lubi pytań, wychodzę od niego i nic nie wiem oprócz tego czy jest dobrze czy źle :p. Też właśnie żeby odbębnić, ale ważne że pozniej idę na kontrolę do ginekolog swojej i ona mi wyjaśni co potrzebuję:)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
A no widzisz.. Kartę ciąży mam w torebce i biorę zawsze ze sobą. Ale tam niema takich jakichś konkretnych info. Mam taką różową Prenatal.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiadomo tydzień ciąży, data, moja waga i ciśnienie, tętno płodu, wyniki morfologii, moczu. Wyniki badań serologicznych i innych ciążowych.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiadomo tydzień ciąży, data, moja waga i ciśnienie, tętno płodu, wyniki morfologii, moczu. Wyniki badań serologicznych i innych ciążowych.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
A no to myślę, że w porządku :). To pewnie wystarczy. Tylko chyba do porodu (ale to jeszcze czas) wydaje mi się, że trzeba mieć wszystkie oryginały itd.
Najważniejsze, że zdrowe dziecię:)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A no to myślę, że w porządku :). To pewnie wystarczy. Tylko chyba do porodu (ale to jeszcze czas) wydaje mi się, że trzeba mieć wszystkie oryginały itd.
Najważniejsze, że zdrowe dziecię:)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak byłam w szpitalu obejrzeć oddział to pytałam co zabrać. Dowód osobisty i kartę ciąży tylko z dokumentów.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry