reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 39 664
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 237
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
Maziajka, No właśnie wiem, że niewyraźne. Dziwię się że w przychodniach mają takie sprzęty. Powinni zainwestować w inne. Zostaje mi czekać do rozwiązania.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ma co się nastawiać. Ja wstawiłam tamto zdjęcie a i tak nie wierzę, że to chłopiec ani tez nie obstawiam, że dziewczynka. Nie widzę jąderek a ten niby siusiak za bardzo jest wykrzywiony abym w niego uwierzyła.
Coś o tym wiem!
Niby mam na zdj USG jajeczka i pitolka, i p doktor mówiła, że już nie odpadnie, każdy kto spojrzy też mówi, że to chłopak, ale mnie do tej pory nachodzą wątpliwości czasem. Ciężko uwierzyć :D
0940c1dc68e3cea8b285c70037fb68ba.jpg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka, No właśnie wiem, że niewyraźne. Dziwię się że w przychodniach mają takie sprzęty. Powinni zainwestować w inne. Zostaje mi czekać do rozwiązania.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
A jak Tobie robią badania prenatalne, połówkowe? Do tego przecież powinien być dobry sprzęt... U mnie w przychodni jest słaby i ginekolog wysyła mnie na te ważniejsze badania ze skierowaniem do szpitala..

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no siusiak jak ta lala! Cudo!
Ano i jajka tez, a mimo to czasem nie dowierzam i dopadaja mnie wątpliwości :D. Mam już sporo chłopięcych ciuszkow i czasem mam takie dni, że kurcze, a co jak to jednak dziewczynka?:D
I tak już jakoś od ok. 2 miesiecy, bo to zdj z 21tc a jestem już w 28:D.
Właśnie 28.03 mam już umówione badanie USG 3d, co by podejrzeć i mieć na pamiątkę, bo właśnie w mojej przychodni to nic nie widac... także zobaczymy, może nie odpadł pitolek :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem. Ja strasznie ucieszyłabym się z córki ale do Nas zdaje się też kolejny wróbelek przyfrunął.... ;-)
U mnie to moja pierwsza ciąża to tak faworyta co do płci ne było, ale... Przy kolejnej ciąży to już pewnie będę chciała odmienna płeć:).
A w mojej rodzinie to prawie same baby, tylko jeden 10latek chłopak, reszta to dziewuszki. Dlatego byłam baaaaardzo zdziwiona i do tej pory mi zostało. Ale jak widać co rolnik zasieje to zbierze :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry