reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

reklama
Pokój Filipa (jeszcze bez lokatora) - urządzaliśmy sami od A do Z. Pomysł zaczerpnęliśmy z folderu reklamowego, kiedy szukałam naklejek na ścianę do pokoju w typie jungla ;-). Nie chciałam takiego typowo chłopięcego pokoiku, bo mi się nie podobają,a po drugie, co ja bym zrobiła jakby urodziła się dziewczynka?

img3605copy.jpg


img3606copy.jpg


img3608copy.jpg


img3609copy.jpg


img3611copy.jpg


i jeszcze wózkowa modelka ;-)

img3612copy.jpg


img3614copy.jpg


naklejki kupilismy za jekieś Ł30 co prawda, ale wystarczyło na cały pokoik, drzwi, komodę, szafę i jeszcze trochę zostało ;-)

Niedługo Filip będzie miał współlokatorkę, więc uważam, że wybraliśmy dobrze ;-)
 
Pandorka Śliczny pokoik, bardzo mi sie podoba, zwlaszca sufit.
To ja tez wkleje pokoik Olka, teraz juz do lekkiej przerobki bo mój bobas staje sie powoli malym chlopcem ale pierwsze dni spedzal tutaj S8000836.jpg S8000841.jpg S8000835.jpg S8000832.jpg S8000831.jpg S8000829.jpg S8000828.jpg Malutka jeszcze nie ma pokoiku, tzn ma ale jeszcze nie gotowy;-) na pewno bedzie zielen a co dalej jeszze nie wiem:eek:
 
Ostatnia edycja:
No to ja zaczynam:)
Na początek mały będzie u nas w sypialni, dostawimy łóżeczko i tyle. Ale tak jak już będzie sam spał, to będzie miał pokój z moją 7 letnią, a we wrześniu już 8- letnią córcią pokój. Bardzo duża więc różnica wieku. Szukam pomysłu,żeby im rozdzielić troszeczkę ich strefy. A ze remont trwa, to warto już teraz to przygotować,zeby potem nie trzeba kombinować.

Dzieciaki mają duży pokój 24 m2, ale z jednym oknem na środku krótszej ściany, na przecieko której są drzwi. Nie jestem na budowie, więc zdjęć nie mam, musicie sobie wyobrazić:)
 
reklama
Do góry