reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziny, imieniny - sto lat:)

Dziś kolejne urodziny naszych listopadowych dzieciaczków!!!!:-D
Pawełku etny, Elizkowiewióry, Soniu Mary mary , życzę Wam wielu pogodnych dni , pełnych radosnych i wyjątkowych chwil!!! abyście zawsze pielęgnowali ślad dziecka w Waszych sercach!!!!
Sto lat!!!!
 
reklama
100 Lat dla Solenizantów :) images.jpg
 
My też dołanczamy suę do zyczeń dla dzisiejszych roczniakow Elizko, Soniu i ich mamus
jeszcze raz wszystkiego dobrego:


prezenty.gif

A tak to było 14 listopada 2009 musialam tam zajrzec i skopiowac cos po cichutku

Etna syn Paweł
Wiewióra córkaEliza
Mary_Mary córkaSonia Marzena
Anja_27 syn Olivier Nikolas
Agamir syn Maks
Malina1979 syn Jeremiasz

Było nas troche w ten pamietny dzien, było

Tulipany.jpg

Dziekujemy z Pawłem za wszystkie ciepłe i przepiekne zyczenia urodzinowe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pawełku i Elizko wszystkiego najlepszego !!!:sorry2:

a dla naszej ukochane Soni:
sto lat księżniczko, badź zawsze takim słodkim dzieciaczkiem jak teraz, kazdego dni śmiej sie do łez, rosnij coraz piękniejsza i słuchaj się rodziców :)
 
reklama
Prawie rok temu.Dokładnie o 10:05 zobaczyłam Ciebie pierwszy raz.
Wiedziałam,że od tej chwili będę dla Ciebie najważniejsza A Ty dla mnie
całym światem.Mój skarbie życzę Ci dzieciństwa jakiego ja nie miałam, wszystkiego
czego mi brakowało Ty będziesz mieć. Dużo miłości ode mnie i od taty,uśmiechów
i zdrówka.

:happy:Tego Ci życzy Twoja mama:happy:


Ilonko dla Twojego szczęścia też życzę stu latek, zdrówa i wielu uśmiechów :happy:
 
Do góry