reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

URODZINY I GRATULACJE

reklama
Kurczę, mnie od października znów czeka nauka, mam nadzieję, że podołamtemu wszystkiemu. Opieka na dzidzią , uczelnia, praca. No i pewnie to będzie też ten okres kiedy będziemy wykańczać nasze mieszkanko, więc niezły sajgonik przed mną... ale wierzę w siebie tak jak wierzę w Ciebie (taki mały szkrabik obok chyba dodaje sił) - powodzonka jeszcze raz! I raz, dwa: wyłączaj komputer i do książek! :-)
 
Cześć dziewczyny!!
Własnie dostałam sms od Pytii - o godzinie 11:40 Pytia urodziła synka!!!! Jasiu wazy 3.370g, jest długi na 56cm i ma wielkie oczęta. ;D
Patrycja napisała, że poród był dość długi i ciężki, ale warto było! ;D

EKSTRA!!!
 
WOW!! Coś tak mi pachniało jak pisała o tych skurczach. Pierwsza marcowa mama!!! Pogratuluj jej od nas!!! Strasznie się cieszę!!! :D
 
No to super!!!Bardzo sie ciesze!!W koncu pierwsza marcowa mamusia przytula swojego dzidziusia.Jednak dobrze mi sie snilo dzis w nocy ze Pytia rodzi,niesamowite!!!
GRATULACJE DLA PYTII I JSIA!!!
 
reklama

Podobne tematy

Do góry