reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINOWO: I roczek i dalej;)

ŻABCIA ja zapraszałam na miesiąc wcześniej ale to tylko dlatego, że ja to taka niecierpliwa dusza, mogłabym później ale cieszę się, że to mam już za sobą i teraz tylko organizacja a to już nie długo do imprezki bo od niedzieli dwa tygodnie.
 
reklama
Żabcia my mamy 20go urodzinki ale zrobię je 15. Zrobię w jakiejś bawialni, jak ustalę w jakiej to podzwonię i zaproszę mam na to 1,5 miesiąca ale już wspomniałam niektórym, że będzie to mniej więcej ta data ;)
 
Zamówiliśmy Nince urodzinowe balety. 16go w niedzielę-4 dni przed faktycznymi urodzinami. Zaprosiliśmy już 4kę dzieci+ Nina. Możemy zaprosić jeszcze 5. Nie wiem skąd. Chyba z ulicy, więcej dzieci w okolicy nie ma...
Od 13 do 15 ma trwać impreza. Tort, ciasta itd sama zorganizuję. Oni organizują malowanie twarzy, jakaś zabawa z bańkami i oczywiście masę innych rzeczy. 100zł zapłacone i mam z głowy. Moja mama zamówi tort. Ja resztą się zajmę i wsio ;)))
 
My już po imprezie.Nie wszystko poszło według moich planów,ale ogólnie w porządku-najważniejsze,że Dziewczynki były dzielne chodź troszkę przerażone tym całym zamieszaniem.Wszyscy goście dopisali w 100%,co prawda mieliśmy blisko godzinny poślizg z rozpoczęciem świętowania bo zasiedliśmy do stołu o 17:30,a i zanim zjedliśmy gorące dania i dotarliśmy do tortu to Halinci i Ania miały fazę na spanie,ale jakoś wytrzymały. IMG_2705.jpgNasz torcik-który zrobiła moja mama. Miało nie być wielkiej biesiady,a w końcu jedzenia było ,aż nadto bo każda babcia zrobiła coś od siebie i ja swoją drogą. Ja zrobiłam na gorąco piersi z kurczaka zawijane ze szpinakiem i serem pleśniowym i część zwykłych kotletów drobiowych "bez wynalazków";-) do tego sałaty z sosem i warzywa na gorąco polane masełkiem.Następnie 2 rodzaje sałatek,pucharki z galaretkami owocowymi i sernik z rosą.Dodatkowo gotowałam kapustę z grzybami bo teściowa zaoferowała się,że zrobi trochę pierogów dla urozmaicenia i jeszcze upiekła szarlotkę.Moja mama oprócz tortu zrobiła kotlety mielone obłożone żółtym serem pod którym był pomidor z ziołami,a z zakąsek schab w galarecie i dwa rodzaje sałatek podanych w babeczkach. Był szampan ,wino i butelka wódki.
W sumie po torcie i wybieraniu fantów:Halinka wybrała strzykawkę,a Ania jednocześnie różaniec i pieniądze hihi imperaza rozbiła się na dwa obozy ponieważ dzieciaki i matki byliśmy w naszym pokoju gdzie była sala zabaw,a panowie i dziadki biesiadowali i popijali.Wszystko zakończyło się po 22.
Dziewczynki dostały na pamiątkę portrety,sanki,zabawki,kolczyki,nocniki, pościel i kasę.Bardzo mi się podobało to,że goście obydwie Niunie potraktowali jednakowo tzn,nie było podziału typu:to jest moja chrześnica więc dostaje lepszy prezent,a dla drugiej coś innego.
Nie mam jeszcze wszystkich zdjęć tzn.z aparatów gości i na razie tylko kilka z naszego aparatu.
 
Ostatnia edycja:
Salsik super że udała się imrezka:):)Wszystkiego naj dla Twoich rocznych dziewczyneczek...
Torty przepiękne,a pysznosci które wymieniłas,aż mi slina cieknie:):)

Czekamy na zdjęcia:):)
 
reklama
Salsik cudowne torty, Mama ma talent. No a dziewczynki mam rozumieć to albo przyszła pielęgniarka albo zakonnica-dobrze zarabiająca haha ;) Fajnie!!!
 
Do góry