reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

reklama
Ewamat śliczny torcik to na wierzchu zielone to galaretka :confused: bo bardzo fajnie wygląda jak trawka :-D
 
Kochane mamusie torty smakowicie wyglądają ąz chce się ekran lizać.

Ewa podstawki na świeczki cudne - możez zdradzić gdzie je kupiłaś misiaczki

a to że piankowa masa słodka to się domyślam, ale że nie jest smaczna:baffled: to już mnie martwi??jest twarda czy przypalona?? co z nią nie tak pytam bo może lepiej z niej zrezygnować i nie kombinować zbytnio tylko kremem wysmarować normlanie dookoła
 
Kochane mamusie torty smakowicie wyglądają ąz chce się ekran lizać.

Ewa podstawki na świeczki cudne - możez zdradzić gdzie je kupiłaś misiaczki

a to że piankowa masa słodka to się domyślam, ale że nie jest smaczna:baffled: to już mnie martwi??jest twarda czy przypalona?? co z nią nie tak pytam bo może lepiej z niej zrezygnować i nie kombinować zbytnio tylko kremem wysmarować normlanie dookoła
Ona jest ani nie twarda ani nie miekka taka wsam raz tylko ze slodka daj mniej cukru pudru niz w przepisie w wsio a co do przypalania to mi sie to nie zdazylo:no: tylko na poczatku dziwnie pachnialo:tak:
 
boskie torty

Iza wczoraj do mnie mówi:
"mamo a zrobisz mi takiego torta z czekoladą?"
ja: "ale Izuniu ja nie umiem robić tortów"
Izka: "umiesz umiesz tylko Ci się nie chce"

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
boskie torty

Iza wczoraj do mnie mówi:
"mamo a zrobisz mi takiego torta z czekoladą?"
ja: "ale Izuniu ja nie umiem robić tortów"
Izka: "umiesz umiesz tylko Ci się nie chce"

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ale doping:-D:-D:-D:-D:-D

Urodzinki nasze wyszły super,Kuba zadowolony,najbardziej z dużej ilości balonów i słodyczy:-DWzorowo dmuchał świeczki kilka razy:-D,super bawił sie z kuzynką i popisywał sie mówieniem i śpiewaniem,normalnie gwiazda wieczoru.
Prezenty świetne i podobały sie jubilatowi.:tak:
W niedzielę kawusia była dla sąsiadów z dziećmi.
 
Gosiu, Ewamat - jestem pod wrazeniem Waszych tortow.:szok: Sa takie sliczniutkie i kolorowe. :happy::happy: na pewno pyszne. Wy to zdolniachy jestescie.

Rozalka, swietnie ze Kubulek mial udane urodzinki.:tak::tak:
 
reklama
Cudne te torty:tak::-):tak:Mniamm , mniam:-):-D

Moje dziecko moze tylko pomarzyć o tak utalentowanej mamie:zawstydzona/y:
 
Do góry