reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

ulagor ja ważyłam tyle samo przed ciążą i aktualnie ważę tez tyle samo co ty (tylko że jestem 3 cm wyższa) i wcale się tym nie martwię :) z tym że ja tyje od początku regularnie, bo zaczęłam jeść śniadania, więc dziwne by było gdyby waga stała w miejscu :) (jestem pewna, że czystego tłuszczu uzbierałam 2-3 kg tylko;))
spokojnie, teraz powinnyśmy tyć 0,5 kg na tydzień :)
 
reklama
Jacie macie wymiary, ja dzisiaj sięgnęłam po miarę krawiecką i pupa - 97, brzuch - 94, a biust- 102:szok:
Na wage boje się wchodzić, czekam do wizyty u gina.
 
a mam takie pomiary tylko:
5 tydzień ciąży:

Rozmiar brzuszka 75 cm
Talia 65 cm
Biodra 88,5 cm


21 tydzień:
Rozmiar brzuszka 86 cm
Talia - brak talii :)
Biodra 94 cm

Aha, takie są pomiary po mojemu, nie wiem co źle robię, ale liczby się nie zgadzają - jedynie to ile urosłam :) (chodzi o to, że jak krawcowa mnie mierzyła to miałam sporo cm mniej np w talii, nie wiem skąd i jak, bo w domu mi wychodziło tyle ile napisałam wyżej, więc może mierzyłam złe miejsce albo za mało ściskam centymetr, bo mierzę na tak zwanego luźniaka).
 
POstanowiłam założyć nowy wątek dotyczący naszych wymiarów :)

Moje wymiary

Przed ciążą:
Biust 86 cm
Pas 67 cm
Biodra 86 cm

21 Tydzień ciąży
Biust 92 cm
Pas 89 cm
Biodra 95!!! cm :shocked2:
 
Larkaa ja tez wczesniej nie jadłam śniadań, teraz bez się nie obejde, ale poza tym jem normalnie jak przed ciążą. No właśnie powinnysmy tyc ok 0,5kg/tydz. a ja tyje prawie 1kg/tydz., tzn sam brzuszek mi rosnie, bo pozostałe wymiary (oprócz piersi :) ) mam mniej wiecej takie same. Mama mi mówi że jak na 20tc mam duży brzuch i z tego wyniosłam takie wnioski że za szybko tyje. A Wy jakie macie wymiary:
Moje pomiary to:
Koniec 20tc:
Waga: 56kg
Wzrost: 164cm
Biurst: 90cm
Pod biustem: 75cm
Brzuszek: 88cm
Biodra: 94cm
Uda: 57cm
I co Wy na to? Piszcie swoje żeby mozna było porównac :) Pozdrowionka :*
 
reklama
Do góry