reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

JA przytyłam narazie 3 kg. W tym dzidzius waży 450 g, do tego wody płodowe i łożysko. Cieszę się, że mimo niskiego wzrostu wagi dzidziuś jest taki jak należy :)
 
reklama
witam
pozwolę sobie się dopisać :-) Tyję sobie spokojnie jak do tej pory przybyło mi 6kg, ale wszystko chhyba idzie w brzuch i cycochy wielkie. Teściowa powiedziała nawet że schudłam i jak stoję tyłem to nie wyglądam na ciężarną. Tylko mężuś mnie ostatnio pocieszył mówiąc na forum rodzinki "tylko pupka trochę Ci urosła" :-) ale od razu krzyczał że to dobrze i że jestem piękna :-) taki z niego wesołek
 
Dziewczyny zazdroszcze wam tej wagi:sorry2: Ja jak zaszlam w ciążę to wazylam ok 60 a teraz przeszlo 70:baffled: U mnie w rodzinie w ciazy kobiety przybieraly nawet do 30 kilo i obawiam sie ze tak bedzie ze mna:baffled:
 
Niestety tak to już jest, że nawet niewiele jedząc przybieramy na wadze buuuu. U mnie na liczniku + 8kg, ale wszystko idzie w brzunio i piersi (są ogromne;))Pozdrawiam
 
przed ciążą: //////////////// dziś, czyli 22 tydzień:
waga: 57,5 kg ///////////////// waga: 64,8 kg :szok:
biust: ok 90 cm /////////////////// biust: 97 cm
pas: 70 cm ////////////////////// pas: 88 cm
biodra: 92 cm ///////////// biodra: 100 cm
uda: 56 cm ////////////////// uda: 58 cm

to gdzie te kilogramy?? Hanka waży ledwie ok 420 gramów!!??!!
 
Martussa - cala infrastruktura podtrzymujaca dzicko tez troche wazy. U mnie po porodzie coreczki samo lozysko wazylo ok. 1 kg. Plus wody i pewnie zatrzymujesz plyny w organizmie. Te 7 kg to naprawde normalne na tym etapie. Nie przejmuj sie. :tak:
 
reklama
Ja aż tak dokładnie się nie pomierzyłam na początku:crazy: Po zapiskach w karcie ciaży stwierdzam jedynie, że od początku przybyło mi 7 kg. Zastanawiam się dość mocno, czy to aby nie za dużo, bo gdzie tu jeszcze do końca ciąży....a przyznam szczerze, że chciałam w dolnej granicy przytyć...Zobaczymy....
 
Do góry