reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upławy , mleczny śluz

reklama
Jeśli nadal nie masz okresu to test Beta da ci 100% odpowiedź.
Nie musisz być na czczo.

czasami tak jest że beta jest niska i test jej jeszcze nie łapie ale Beta potwierdzi.
 
Jeśli nadal nie masz okresu to test Beta da ci 100% odpowiedź.
Nie musisz być na czczo.

czasami tak jest że beta jest niska i test jej jeszcze nie łapie ale Beta potwierdzi.
Czy jest to w ogóle możliwe skoro cykle mam regularnie 28 dni , owu była 14 to wydaje mi się że test powinien coś wykazać.
 
owu może się zawsze przesunąć, a może się zwyczajnie okres spóźniać .
wszystko jest możliwe, dosłownie wszystko.
Nawet najbardziej regularny cykl może mieć odskocznię .
 
Nie wiem co myśleć....
 

Załączniki

  • IMG_20220128_071851680_HDR.jpg
    IMG_20220128_071851680_HDR.jpg
    644,8 KB · Wyświetleń: 291
Nic. Test po czasie jest nieważny, a na pinkach praktycznie zawsze po kilku godzinach wychodzi fabryczna.
Gdyby Twoje objawy były ciążowe to kreski były by już tak tłuste, że na milion procent nie miałabyś wątpliwości
Fabryczna jest wyżej bo widać ją pod światło bardzo wyraźnie. Jestem też 6 dni przed @ więc na porządne dwie grube nie mam co liczyć narazie
 
reklama
No 6 dni przed @ to oczywiście, że nie masz vo liczyć na grube kreski.
Natomiast mówisz o objawach, a ja Ci mówię że objawy pojawiają się wraz z dodatnią betą.
Zamiast fiksować się na testy idź na bete
Fabryczna jest wyżej bo widać ją pod światło bardzo wyraźnie. Jestem też 6 dni przed @ więc na porządne dwie grube nie mam co liczyć narazie
 
Do góry