reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

reklama

hhihhi oki w takim razie sprobuje tez mu dac cytrynke :) bo natural to natural ;)
malgosia_76 pisze:
ja tam daję cytrynkę
i jestem za wszystkim co eko i naturals!
no może poza silikonem... w bimbałach! ;D
 
Małgoś - po może w bimbałach sól fizjologiczną? Efekt ponoc ten sam, a jednak bardziej naturalne :laugh:
 

MAGDUSIEK .... teraz co prawda wkladki do cycochow sa z sola fizjologiczna ale woreczki nadal sa z silikonu, wiem bo pytalam swojego czasu jak chcialam sobie powiekszyc (o ironioo) a teraz kombinuje jak zmnijesyzc hihi
magdusiek pisze:
Małgoś - po może w bimbałach sól fizjologiczną? Efekt ponoc ten sam, a jednak bardziej naturalne  :laugh:
 
chyba oleję tę piątkową rehabilitację bo inaczej to się nigdy nie spotkam z Wami.
Mam nadzieję że jak Iga zdeczko krzywa będzie to Prezes się do niej czterema literami nie wypnie.
 
Doxa, ::) aaa Oli to nawet na Igę nie spojrzy..ale spać z nią to czemu nie ;)

Ina, bo ja teraz siedzę i płatki z rumianku wyrywam: rehabilitacja, spotkanko, rehabilitacja, spotkanko...i szukam poparcia coby mi córa w pysk później nie pluła że kuśtyka czy cóś tam.
 
:laugh: :laugh: :laugh:

Syla widzę, że dobry nastrój wrócił! I mimo wszysto humorek dopisuje :)
 
reklama
niewazne Syla... Iga krzywa czy prosta, ale posag chyba ma???

...bo ze cnote, to nie watpie... ::)
 
Do góry