reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

hehe, minozka to tak jak ja z tymi pomadkami... kupie sobie i potem traci ważność bo nie używam... :) czasem błyszczyka użyję na jakieś wyjątkowe okazje hehe :D ;D
 
reklama
Ja, z racji tego, że mam mamę konsultantkę, w większości używam kosmetyków AVON. Szampony, dezodoranty, podkłady, wody toaletowe, pomadki, cienie do powiek i co tam jeszcze...kurczę, nawet szczotkę do włosów i grzebień mam z AVON-u ;)...najbardziej lubię serum na rozdwajające się końcówki, bo naprawdę działa, ja teraz stosuję już tylko profilaktycznie, a z pozostałych...za długo by wymieniać...któraś z was wspominała, że ma zamiar zamówić peeling z brązowym cukrem. Dla mnie rewelacja, zwłaszcza zapach, który potem fajnie trzyma się na skórze. Mój mąż stwierdził, że pachnę jak wata cukrowa i nic tylko zjeść ;D
 
hehe Liriel ja też kiedyś byłam konsultantką AVONu ale strasznie dużo kosmetyków kupowałam i musiałam zrezygnować :) bo to wciąga :p
 
Czy ja wiem, czy wciąga? Nie wydaje mi się, żebym miała obsesje na punkcie AVON-u. Mojej mamie i mi to się po prostu opłaca, bo w zasadzie za to, co mama zarobi na sprzedaży, bierzemy kosmetyki dla siebie, i zawsze tylko tyle, żeby nie dopłacać, także nigdy nie przesadzamy ;)
 
Dziewczyny, a jaki polecacie krem pod oczy? Wypróbowałam już kilka, ale jak do tej pory nie znalazłam "tego jednego".
W tej chwili uzywam Serum pod oczy i wokół ust z biokompleksem bursztynu z Polleny Ewy, ale to tez nie jest "to"
 
Ja mam krem pod oczy pietruszkowy HerbikaPlant z firmy Ziaja i jestem zadowolona. :) Dodam, że kosztował niecałe 3zł.
 
Rewelacyjny jest Primordiale Lancome pod oczy (te do twarzy też). Kosztowny, ale wydajny. Nie jest tłusty, szybko się wchłania. Polecam, wybróbowałam
 
Witam.
Ja jestem bardzo zadowolona z balsamu Naturals White Grapes z Avonu oraz kremu Nivea Soft.
Są to rewelacyjne kosmetyki ze względu na zapach i konsystencje (aha no i cene!!!)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry