reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ulubiony kosmetyk

Ja mam dużo kosmetyków zwłaszcza tych dermokosmetycznych, które lubię niestety są drogie więc moim sprawdzonym sposobem jest robienie zakupów w sklepie dermo ziko bo tam co jakiś czas są organizowane tygodnie z marką podczas których kupuje kosmetyki w obniżonych cenach.
 
reklama
Podejście mojego taty :D ale dla kobiet zdecydowanie lepsze są inne kremy. Ja osobiście polecam dermokosmetyki, najchętniej kupuję je w ziko dermo bo mają najwięcej promocji
 
A mi najprzyjemniej się stosuje balsamy z BIelendy - nie dość, że ładnie pachną to jeszcze efekty widoczne :)
 
A mi najprzyjemniej się stosuje balsamy z BIelendy - nie dość, że ładnie pachną to jeszcze efekty widoczne :)

a mi bardzo pasują balsamy i przeróżne peelingi z Eveline, lubię serię slim extreme i z arganem, złota seria z vanilią ma piękny zapach, a slim extreme to już klasyk na celullit ;)
 
Seria Sexi Mama z Bielendy- przetestowalam wszystkie kosmetyki, kazdy jest super, ale najbardziej polubilam sie z nawilzajacym balsamem :) namówilam nawet moja siostre, ktora jeszcze nie jest mamą, do jego stosowania- i rowniez jest zadowolona :)
 
reklama
Ciągle wracam do kosmetykwo oeparolu ;), już mnie w aptece rozpoznają ;), ale fajne sa, teraz mam na dzięń i pod oczy hydrosense, dobrze moja skóra na nie reaguje, nie są jakieś obciązające chociaż nawilzają
 
Do góry