reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułożenie potylicowe tylne

Mimi94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Październik 2019
Postów
6 166
Cześć, dzisiaj mam 37+2 i wczoraj na wizycie dowiedzialam sie, ze dziecko jest ułożone nieprawidłowo. Lekarz zaczął od razu wypisywac skierownaie na cesarkę.. A zgłosiłam sie z silnymi bólami krzyżowy i brzucha.
Czy któraś tez miała takie ułożenie dziecka? Wszystko dobrze z dzieckiem?
 
reklama
Cześć, dzisiaj mam 37+2 i wczoraj na wizycie dowiedzialam sie, ze dziecko jest ułożone nieprawidłowo. Lekarz zaczął od razu wypisywac skierownaie na cesarkę.. A zgłosiłam sie z silnymi bólami krzyżowy i brzucha.
Czy któraś tez miała takie ułożenie dziecka? Wszystko dobrze z dzieckiem?

Dziecku to nic nie będzie, jedyne co to przy porodzie SN zazwyczaj trzeba mocno naciąć, czasem użyć vaccum więc raczej spoko, że lekarz dał Ci skierowanie na CC. Raczej już późno, ale można by iść do osteopaty, że by się przekręciło - ogólnie dziecko jest głową w dół, ale zamiast mieć głowę i ciało w stronę odbytu to ma w stronę krocza, a to ma znaczenie
 
Do góry