reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

reklama
a my jutro na bilans 3 latka!:D przeslali nam strasznie dlugasny test do wypelnienia co dziecko robi co dziecko nie robi jak rozmawia itd:D
I jak po bilansie? :-)Szantusia wypadla na pewno idealnie :tak::-)

A my w ogole dostaniemy cos takiego jak wezwanie na bilans 3latka? :confused: Bo na 2latka nic nie dostalam, a bilans miala Sara robiony przy okazji jakiejs tam wizyty.
 
Sandra- kochana my w Pl mieszkamy!!jakie wezwanie na bilans:-Dprzeciez jak u nas sie o cos nie upomnisz to z własnej woli nie zrobia...a tak w ogóle to w książeczce zdrowia jest tabela ale na bilans 2 i 4 latka....chyba u nas 3latkom nie robia:confused:

nici z badania niestety:no:
ja nie wiem ze ci lekarze wiecznie myśla ze maja racje:wściekła/y:
gdyby mnie posłuchali badanie by było zrobione a tak dupa trzeba znowu czekać do 8 września(chyba że gdzieś prywatnie znajde)
mowie jej(lekarce) ze ja ja uspie w wózku i przyniose juz uspana
ona ze nie bo trzeba ten rurkowy czepek założyć, ja ze znam moje dziecko i za cholere nie da z siebie kosmity zrobić-oczywiście miałam racje
kazał mi ja uspac na lezance - mowie ze uspie ja w wózku i przeniose bo tu ie uśnie- po pół godziny stwierdziła ze mam racje:angry:
w wózku Ami usneła, K. przeniósł ja na lezanke , załozono jej ten czepek ale młoda sie przebudziła i zobaczyła rurki wystraszyła sie i z tego wszystkiego posikała, wpadła w furie, zerwała wszystko z głowy, wyrwała sobie pół włosów:no:
gdybym od razu ja przyniosła uspaną juz by było po badaniu
teraz szukam prywatnie choc raczej bedzie trudno bo taki sprzet to raczej mają tylko szpitale
ale szukam ...
 
u nas jakieś wirusisko było, Aluta dostała groprinosin i na szczęście przeszło, no ale dwa dni zamiast w przedszkolu spędziła w domu:-(
 
u nas jakieś wirusisko było, Aluta dostała groprinosin i na szczęście przeszło, no ale dwa dni zamiast w przedszkolu spędziła w domu:-(
Bedytka, u nas po 2 dniach przedszkola Sara siedziala w domu do poniedzialku, bo sie jej wstretny katar przyplatal, ale Rutinacea pomogla :tak:
Ale duzo dzieci z grupy Sary zaliczylo juz, badz zalicza stany grypopodobne :sorry:
No to sie nam zaczyna :eek:
 
reklama
nasze eeg znowu nie zrobione, młoda tym razem w ogóle ani na sekundę nie usnęła:wściekła/y:
obudzona o 5!!wyszalała sie w przedszkolu, w aucie ledwo powieki w górze trzymała
a pod szpitalem zastrzyk energii i d!! nic sie nie dało zrobic...
ja juz sie śmieje że zanim my zrobimy badanie to ona zacznie gadac;-)
kolejny termin 14październik- no cóz...do trzech razy sztuka:-p
 
Do góry