reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tutis Aero, czy warto?

Dzola83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
492
Drogie użytkowniczki wózków Tutis Aero, czy po dłuższym czasie użytkowania uważacie że warto go kupić?
 
reklama
Właśnie odebralismy wózek, dobrze że zamowilismy tyle wcześniej, bo z racji koronawirusa chcą czasowo zamknąć sklep, a czas oczekiwania to 4 tygodnie robocze. Jesteśmy zachwyceni, jedyny minus to brak wbudowanej moskitiery jak w modelach 2018-2019 ale da się przeżyć 😁
Cudowny 😍
A powiedz jaki kolor ma siedzisko w spacerówce?
 
reklama
Cudowny 😍
A powiedz jaki kolor ma siedzisko w spacerówce?
Powiem Ci, że jestem mega zadowolona. Dodatkowa, zasuwana torba na dole (Nie wiedziałam że jest) 🤭 Niestety siedzisko w spacerowce jest jasne, myślę czy nie postarać się o dodatkowe, zamienne w kolorze
 

Załączniki

  • 20200316_134704.jpg
    20200316_134704.jpg
    914,8 KB · Wyświetleń: 68
Powiem Ci, że jestem mega zadowolona. Dodatkowa, zasuwana torba na dole (Nie wiedziałam że jest) 🤭 Niestety siedzisko w spacerowce jest jasne, myślę czy nie postarać się o dodatkowe, zamienne w kolorze
Generalnie wygląda pięknie ten beż, jeszcze przy tym granacie 😍 ale wiadomo, średnio funkcjonalne przy maluchach 😂
 
Właśnie odebralismy wózek, dobrze że zamowilismy tyle wcześniej, bo z racji koronawirusa chcą czasowo zamknąć sklep, a czas oczekiwania to 4 tygodnie robocze. Jesteśmy zachwyceni, jedyny minus to brak wbudowanej moskitiery jak w modelach 2018-2019 ale da się przeżyć 😁
a można dokupić moskitierę czy wogóle się nie da zamontować?
 
Drogie użytkowniczki wózków Tutis Aero, czy po dłuższym czasie użytkowania uważacie że warto go kupić?
Hej, używam wózka 7 miesięcy i właśnie zamawiam kółko od producenta. Zepsuło się po pół roku zwykłego użytkowania. Teoretycznie powinno być naprawione na gwarancji, ale nikt z małym dzieckiem nie będzie czekał dwa tygodnie bez wózka na rozpatrzenie reklamacji, którą serwis może odrzucić. Jestem zawiedziona, że kupiłam wózek Aero Tutis. Znajomi używają wózki innych firm przy 2-3 dzieciach, pożyczają sobie. A ten plastikowy szajs jakim jest Aero Tutis ma zepsuty główny element konstrukcyjny po pół roku zwykłego użytkowania. I co z tego, że jest ładny?
 
reklama
Hej, używam wózka 7 miesięcy i właśnie zamawiam kółko od producenta. Zepsuło się po pół roku zwykłego użytkowania. Teoretycznie powinno być naprawione na gwarancji, ale nikt z małym dzieckiem nie będzie czekał dwa tygodnie bez wózka na rozpatrzenie reklamacji, którą serwis może odrzucić. Jestem zawiedziona, że kupiłam wózek Aero Tutis. Znajomi używają wózki innych firm przy 2-3 dzieciach, pożyczają sobie. A ten plastikowy szajs jakim jest Aero Tutis ma zepsuty główny element konstrukcyjny po pół roku zwykłego użytkowania. I co z tego, że jest ładny?
też mamy problem z wózkiem,kupiliśmy w ubiegłym roku dziecko ur
odziło się 31.10 .Do maja tego roku wożone było w gondoli ze względu na pogodę.W maju wyciągnęliśmy spacerówkę która cały czas stała tak jak ją zakupiliśmy w folii.Okazało się że brakuje jednej części z tyłu do przypinania szelek.Złożyliśmy reklamację w sklepie ale odmówiono nam jej uznania twierdząc że na pewno tą część zgubiliśmy.Zaproponowano nam że mogą nam przysłać ale musimy za nią zapłacić plus koszty przesyłki.Coś około 50 zł.Niby niedużo ale wózek za ponad 2000 zł i brakuje części.Jeśli decydujecie się na zakup to sprawdzajcie dokładnie od razu po zakupie.Firma nierzetelna nie polecam
 
Do góry