reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
mama-no to miłego rozmnażania się hhehehe:)

Zobacz załącznik 340901Zobacz załącznik 340904 _DSC2434.jpg a oto mój brzusio i moje dzieciaki:)
 
Hej!
Mamo &&&&&&
Rehabilitacja Ani na kregoslup bo ma po mnie sklonnosc do lordozy i juz sie gnie

Mam nadzieje ze jutro uda mi sie wpasc na dluzej pozdrawiam :-)
 
czesc dziewuszki!!
nIe udało mi sie juz rano nic napisac ... ale doczytałam wszystko co pisałyscie.

Izulka dla mnie zachowanie tych dziewczyn jest skandaliczne- imyśle ze twój syn dobrze zareagował. Bardzo dobrze sie stało ze wyjaśniłaś wychowawczyni ze wina nie lezy po stronie twojego syna!!! Mam nadzieję że na mszy wszystko poszło po twojej myśli i Hania nie spiewała za głośno!!!:-D
Pawimi świetnie że u was szkoła jest inna i nie dzieją się takie rzeczy jak u nas:tak:

Cokies bardzo ładny ciążowy brzuszek!! i dzieciaki też swietne!!!

Mama trzymam kciuki za miłe i skuteczne Rozmnażanie!!!

Weroniczka na warsztatach było super. duzo się dowiedziałam na temat chust. Nauczyłam się na Hani dopiero dwóch wiązań ale już wiem że to pokocham i Hania też. Z czasem jak dojdę do wprawy to wypróbuję inne wiązania. Dzis kupiłam chustę tkana.Mój mąż wziął jeden dzień urlopu. Kasia nie pojdzie do przedszkola i całą rodzinką wybierzemy się na jakąs wycieczkę !!! Już się doczekać nie mogę i pewnie dlatego nie mogę spać!!!

Zuza i mi by się rehabilitacja przydała na tą hiperlordoze. Miałąm się zglosić do fizjoterapeuty 6tyg po porodzie ale jakoś mi czasu brak.... więc tak sobie dalej cierpię po cichu

Wszystkim mamusiom zycze dobrej nocy- zwłaszcza tym najmniej wyspanym~!!!
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry :)

witam się środowo,
wstałam do małek około 4 w nocy i nie mogę już zasnąć,
długo mnie nie było na bb,
mam nadzieję, że będą mogła tu czasem popisać...

pozdrawiam wszystkie Mamy :)
 
Hej babeczki!!! my się już powoli szykujemy do wyjścia!!! :-)

Zyczę wszystkim miłego, słonecznego dnia!!! a chorowitkom zdrowia!!!

Sciaskam Was wszystkie bardzo mocno:-)
 
cześć kochane :)witam sie z koleżanką kawką :)

COKIES- brzusio uroczy,Ty piekna i dzieci roześmiane-super rodzinka :)i tata zdolny-ładne fotki robi :)))
pogłaskać synka w brzusiu :))

EWUSEK,EWUNIA,ZUZKUS- dziekować za &&&&&&&&&&&&& :)) mam nadzieje ze ~~o ~~o ~~o dotrą do celu w tym cyklu :))


dzień dobry :)

witam się środowo,
wstałam do małek około 4 w nocy i nie mogę już zasnąć,
długo mnie nie było na bb,
mam nadzieję, że będą mogła tu czasem popisać...

pozdrawiam wszystkie Mamy :)
MADZIARA KR- no ,dawno Cie nie bylo ,wiec pisz co u Ciebie-masz mieć operację ????

EWUNIA- przyjemnej wycieczki całą ekipą-fajny pomysł!!!

BEDI- jak u Ciebie na froncie ,jak sobie radzisz kochana??

JOAŚ,MAUREEN- jak Wasze Niunie???lepiej?
JOAŚ-Ty wcz.pisałaś ,ze powoli wychodzicie z choroby-mam nadzieje,ze na długo da Wam spokój!! ściskam !

WERONICZKA- jak sie autko sprawuje???my do konca roku odkładamy kasiore a w nowym roku z Niemiec sprowadzamy:))


AZILE,ANAKLIM,BODZIO- czy Wy jeszcze o nas myślicie???

IZA- a jak u Ciebie-Gaja zdrowa??

ASIA- jak samopoczucie ,nadal takie wyśmienite??:))


uściski dla wszytkich,miłego dnia i smacznej kawusi!!!
 
Witam Was mamusie:-)


Mam na imię Ala i mam dwójkę szkrabów a teraz oczekuję trzeciego. Trochę się martwię, że za mała różnica pomiędzy Bartusiem a dzidzią w brzuszku... Niewiem czy dam radę to wszystko przetrzymać. Jak Wy dajecie sobie radę z trójeczką>? na początku pewnie ciężko co?

Pozdrawiam:-)

]Mam nadzieję, że ogę się do Was przyłączyć:-)
 
reklama
No dziewczyny my już po wycieczce!!! Mieliśmy jechać w góry ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na zoo a w sobote na jakiś szczyt wejdziemy jak pogoda dopisze. dziś jest pięknie. Michał biegał 3 godziny :szok::szok::szok:skąd to dziecko bierze tyle energii to ja nie mam pojęcia!!! teraz spi...
Kaisa zapomniała jak się nazywa mrówkojad i pyta "a gdzie te moje ulubione, no te wiesz te łosie co jedza mrówki":-D:-D:-D także usmialiśmy się!!
Hania wybujała się w chuście, potem na troszkę poszła do wózka.Było naprawde świetnie. Potem wrzucę parę zdjęc!!!

Alamis witaj!! u ciebie będzie między maluchami podobna różnica jak u mnie!! na początku jest troszkę cięzko zanim się zorganizujesz!!! ale potem bedzie ok. bedzie wesoło bardzo!!!

Bedismall a co u ciebie kochana ??? dzieciaczki zdrowe? a przeprowadzka na jakim etapie?

Sempe a ty gdzie się podziewasz kobietko??
Buziaki kochane!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry