reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trądzik niemowlęcy

benita_29 pisze:
Kasianka,nie matw sie,nawet jezeli niczym nie bedziesz smarowala,samo przejdzie,niestety nie tak szybko.Dokladnie w tym samym wieku,czyli kiedy miala 3-4 tygodnie,majka tez dostala takie krostki-najpierw na twarzy a powoli i na pleckach i piersiach.Pediatra tez kazala odstawic nabial.Krosteczki przeszly za jakies 1-2 tygodnie,ale do tej pory maja ma taka troche szorstka skore za uszkami i na policzkach.Te miejsca po kapieli smaruje tylko Alantanem i jest coraz lepiej.A nabial powoli wraca-narazie sobie pozwalam na odrobine mleka w ince i dwa plasterki sera zoltego na kanapce,ale mam zamiar wprowadzac po trochu wszystko i obserwowac mala.

Kurcze, Filip ma teraz miesiąc i od wczoraj ma trzy krostki takie na policzku, ale jak na razie się nie zwiększają, mimo, że codziennie jem to samo. Mam nadzieje, że będzie ok...i że to nie przez nabiał...
 
reklama
u Maksa trądzik nadal się utrzymuje choć ciut jakby zelżał :(
przemywam wodą przegotowaną, kremujęi nic - chyba przejdę się jednak do lekarza

zwłaszcza, że na ramieniu wyszła mu wielka krosta :(
 
o kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a co to oznacza, to moe bz to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
koga mi mowili w szpitalu ze jak wyjdzie to nic z tym nie robic-tak ma byc
to znaczy chyba ze sie przyjela
 
ta krosta to po gruźlicy (wzw robią w udo) - może ropieć, trzeba przeczekać - jak zacznie się babrać to raczej nie moczyć; u Krzymka zrobiła się duża gulka z czarnym końcem i sama zniknęła
 
chyba nie ma normy - u nas pojawiła się w 5 tygodniu (mniej więcej) i "babrała" się ok półtora tygodnia - teraz już jest ładnie; aha - wydaje mi się, że ślad zostanie na zawsze...(ale nie dam sobie głowy uciąć)
 
no to żeście mnie trochę pocieszyły, że nie tylko my mamy takie problemy.. wodę borową kupowałam bez recepty, ale jest to roztwór 3%. a maść Dori była do zrobienia, ale też z wodą borową tylko 1%. maści prawie nie używam bo jest tłusta i boję się że łapkami mała sobie ją zatarga do buzi...
 
reklama
Do góry