reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele

reklama
Tak zrobię dziewczyny ale obawiam się że może to ta cholerna torbiel produkuje hcg nie wiem tak też na jakieś wypowiedzi było od lekarza, a ja byłam ttlko na jednej wizycie wiec niby nie jest to zmiana złośliwa ale coś mam przeczucia że jednak ta torbiel zaburza odczyt hcg , juz chyba przez tyle nieudanych prób trudno mi uwierzyc 😐

Nie ma szans, zeby zwykla torbiel produkowala hcg. Wiem, ze ci ciezko uwierzyc, ale to prawda.
 
Jakby to był guz a nie torbiel to by było bardzo wyraźnie widać na usg, więc skoro lekarka powiedziała że to nie guz a torbiel to znaczy że pozostaje trzymać kciuki za to co będzie dalej bo wszystko wskazuje na ciążę :) a przy okazji jesli to była torbiel cialka żółtego albo torbiel krwotoczna (brzmi strasznie, nie jest ani trochę groźne, ot przy owulacji pękło jakieś naczynko) to będziesz wiedzieć z którego jajnika poszła TA komórka jajowa ;)
 
reklama
Do góry