reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

Ja pakowalam się dwa tygodnie przed terminem. Jeśli dobrze się czujesz a ciąża przebiega prawidłowo to nie ma co się spieszyć. Ja brałam dla siebie dwie koszule, majtki poporodowe oraz podkłady i te na łóżko także. Oczywiście kosmetyki pod prysznic płyn dla kobiet w czasie połogu. Dla maluszka pampersy i chusteczki, parę ubranek body śpioszki. Pobyt w szpitalu jest bardzo krótki ja po cc leżałam 3 dni więc nie ma co pakować walizek
 
reklama
Ja polecam spakować się koło 35-36 tygodnia ciąży. Lepiej na spokojnie,a nie na wariata,bo po co Wam niepotrzebnie nerwy. Od 37 tygodnia ciąża jest donoszą wiec w każdej chwili może maleństwo przyjść na świat. Ja przed pakowanie toreb (1dla dziecka 1 dla mnie- wszystko bez problemu mogłam szybko znaleźć ) zrobilam sobie listę, a to czego nie dopakowalam bo było w użyciu do ostatnich chwil (ładowarka, szczoteczka do zębów itp) miałam spisane na małej karteczce i przypięte do torby a w nocy gdy wody mi odeszły ze spokojem dopakowalam braki, a w tym czasie partner robił sobie kanapki do szpitala :-) to prawda każdy szpital zapewnia coś innego - warto zadzwonic lub sprawdzić stronę internetową.
 
Do góry