reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

No to juz wiem dlaczego ja wogole nie moge dotykac miesa...a badania mialam robione rok temu...oj trzeba powtorzyc:(
 
reklama
No, właśnie umówiłam się na usg piersi i badanie na przeciwciała toksoplazmozy. Idę 1 października.
Toksoplazmoza ma mnie kosztować 65zł, 30 zł jedne przeciwciała (na przebytą chorobą), a drugie (na biegnącą właśnie) 35zł. W końcu jednak mój plan zostanie zrealizowany. Zostanie jeszcze ostatnia szczepionka przeciw wzw B w październiku i jestem wolna ;D
 
Agutek! Trzymam kciuki by wszystko dobrze wyszło! Ja ostatni jestem calły czas śpiąca. Nie wiem czy to pogoda czzy antybiotyki ale padam jak zabita. ;) Jeszcze 6 dni rovamycyny 3 dni przerwy i dupfaston. Oj jak ja to wytrzymam.. Ale w przyszłym cyklu jest nadzieja na fasolkę więc staram się wytrzymać
 
Chyba my wszystkie jestesmy wyczerpane ta pogoda...ja tez chodze od kilku dni wyczerpana i spiaca...dlugo spie, ale jak wstane to ze 3 godz normalnie funkcjonuje a pozniej znow jestem zmeczona i spiaca...tak jak teraz
 
Ja też padam, drugi dzień z rzędu siedziałam 12h w pracy :( Ciekawe co mnie jutro czeka, czy przypadkiem nie to samo. Zaraz uciekam spać. Dobranoc.
 
reklama
Wczoraj też siedziałam 12h. Dzisiaj jestem nieprzytomna. Właśnie jestem po 3h drzemce i wcale nie jest mi dużo lepiej. A najgorsze, że w poniedziałek również zapowiada się 12-godzinny kierat. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jednak uda się wyjść szybciej. ;) Pozdrawiam.
 
Do góry