reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

Wyjasnilam sobie wszystko z Deli na priv i sie przeprosilysmy.
Ja za to, ze nieopatrznie zwrocilam uwage a ona za to ze na mnie ostro naskoczyla. Doszlysmy do wniosku ze wykasujemy nasza wymiane zdan. Ale widze ze Aneczce sie to nie podoba i musi wyrazic swoje zdanie pomimo naszego rozejmu.
Zwrocenie uwagi co do pisowni imienia nie jest zwroceniem uwagi komus za blad ortograficzny. Poza tym wyjasnilam w poscie ktory skasowalam, ze wiele osob pisalo moje imie przez "i" a nie "ii" (nawet nauczyciele w szkole) wiec wydalo mi sie normalnym ze Deli moze nie wiedziec. Podkreslilam ze nie chcialam jej urazic i mialam dobre intencje. Zreszta bez sensu jest moje tlumaczenie bo mamy wszystko wyjasnione i skasowane. Nie rozumiem wiec dlaczego temat dalej jest ciagniety... Chyba po to zeby zrobic mi przykrosc i pojechac przed wszystkimi za niecelowe zachowanie. Gratuluje Aneczka bo cel osiagnelas.
Co do niepisania polskich znakow to bardzo przepraszam ale nie mam polskiego laptopa.
 
reklama
ja komentowałam to co widziałam, to że kasujecie co piszecie to wasza sprawa ja komentuje co widzę i to moja sprawa i moje prawo:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Ja jeszcze nie kupiłam ale więcej niz dwie też nie mam zamiaru kupować. Podzielam Wasze zdanie, że to tylko do szpitala a poźniej to ponoć i tak do wyrzucenia po prodzie
 
karincia ja z karmienia pamiętam że dużo bluzek po wywaliłam bo często musiałam zmieniać a na początku to non stop, ja tam w domku wolę do spodni bluzki jakieś stare które potem wywalę bez żalu;p
 
no ja koszul nie lubię co innego seksi kusa krótka koszulka ale taka koszulina "babcina" to mi się owija wokół pach i tyle tego;p
 
To ja może zmienie temat :dry: a właściwie powrócę do tematu imion :-p
od początku wykrzesał się nam typ że będzie Marcel i ja już się nastawiłam na Marcela, ale mój M. ostatnio zaczął, że jednak mu się odwidziało i woli Maurycego :szok: z kolei mnie się to imię w ogóle nie widzi :-D
co myślicie?? :-D
 
Maurycy bardzo oryginalnie, ale mi szczerze bardziej podoba się Marcel. Chociaż jak myślę o Maurycym to coraz bardziej mi się podoba :).


Aneczko masz rację nie ładnie kasować.. więcej tego nie zrobię..
 
reklama
No ja już do brzucha mówię długo Marcel i mi się podoba, kurcze a ten Maurycy mnie jakoś średnio przekonuje... może faktycznie im dłużej będę sie zastanawiac to moze sie przekonam :-D sprawdzę znaczenie tych imion może mi coś podpowie ;-)
 
Do góry