reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To jednak ciąża?

reklama
2 dni temu wstawiłam test który większość oceniła że nic nie widać dziś 2 dni później wyszedł taki.... Wydaje mi się że jednak ciąża... W poniedziałek dopiero wyniki bety... Czy wy tu też widzicie druga kreskę?
Moje obydwie ciążę tak barwiły pinki. Jak dla mnie test jak najbardziej pozytywny.
1,5tygodnia po terminie i kreska którą ledwo co widać , ja bym wręcz stanęła po stronie że to testowa a nie ciążowa 😐
Bez tej bety się nie obejdzie, daj znać po wekendzie jak ci ta beta wyszła, ale ja będę bardzo zdziwiona jeśli wyjdzie pozytywnie.
Ja miałam jeszcze bledsza kreskę a na kolejny dzień beta miała już 155, dla mnie pinki po prostu się kiepsko wybarwiają.
Jeżeli dwa dni temu miałaś blada kreskę to teraz powinna być bradziej widoczna. A ja tu nic nie widzę.
Idź na betę.
Ja jak powtarzałam testy w poprzedniej ciąży po kilku dniach to u tak zawsze miałam takie bledziochy, więc nie zawsze jest taka tendencja choć na logikę powinno tak być :)


Dla porownania załączam mój pozytywny test :)
 

Załączniki

  • IMG_20220527_124015.jpg
    IMG_20220527_124015.jpg
    785,6 KB · Wyświetleń: 96
1,5tygodnia po terminie i kreska którą ledwo co widać , ja bym wręcz stanęła po stronie że to testowa a nie ciążowa 😐
Bez tej bety się nie obejdzie, daj znać po wekendzie jak ci ta beta wyszła, ale ja będę bardzo zdziwiona jeśli wyjdzie pozytywnie.
Tylko jeśli autorka nie wie kiedy była owulacja, to wszystko możliwe 🤔
 
Moje obydwie ciążę tak barwiły pinki. Jak dla mnie test jak najbardziej pozytywny.

Ja miałam jeszcze bledsza kreskę a na kolejny dzień beta miała już 155, dla mnie pinki po prostu się kiepsko wybarwiają.

Ja jak powtarzałam testy w poprzedniej ciąży po kilku dniach to u tak zawsze miałam takie bledziochy, więc nie zawsze jest taka tendencja choć na logikę powinno tak być :)


Dla porownania załączam mój pozytywny test :)
O szok ja właśnie kilka dni temu miałam taki sam i byłam pewna że to tylko testowa. Swoją drogą słyszałam że te pink testy często słabo się wybarwiają
 
Jest kreska jest. Aczkolwiek ja taką miałam jakieś 4dni przed spodziewaną miesiączką. I nie słuchaj tych bzdur, że z dnia na dzień będzie ciemnieć. U mnie nim była ciemniejsza minęły dobre dwa tygodnie. Tyle życia w stresie. A prawda jest taka, że stężenie HCG w moczu zależy od wielu czynników i nie przyrasta tak szybko jak stężenie we krwi.
Chyba po cichu już będę gratulować 😉
 
Jest kreska jest. Aczkolwiek ja taką miałam jakieś 4dni przed spodziewaną miesiączką. I nie słuchaj tych bzdur, że z dnia na dzień będzie ciemnieć. U mnie nim była ciemniejsza minęły dobre dwa tygodnie. Tyle życia w stresie. A prawda jest taka, że stężenie HCG w moczu zależy od wielu czynników i nie przyrasta tak szybko jak stężenie we krwi.
Chyba po cichu już będę gratulować 😉
Aczkolwiek jeśli jeszcze około tydzień temu testy były negatywne to znak że owulacją była prawdopodobnie przesunięta tak? Nie wiem czy dobrze rozumuje bo dwie poprzednie ciążę cykle jak w zegarku i całkiem inaczej.
 
Aczkolwiek jeśli jeszcze około tydzień temu testy były negatywne to znak że owulacją była prawdopodobnie przesunięta tak? Nie wiem czy dobrze rozumuje bo dwie poprzednie ciążę cykle jak w zegarku i całkiem inaczej.
Najwyraźniej na to wygląda.
 
reklama
Wstawiłam wyżej nowe zdjęcie w lepszym świetle. To ten pierwszy ten 2 dni temu a drugi dzisiaj. Ogólnie karmie piersią więc moje cykle sa bardzo nieregularne.
Na tym drugim zdjęciu coś faktycznie przebija.
No po prostu musissz koniecznie wkleić wyniki bety bo teraz już wszyscy są ciekawi ostatecznego wyniku 😉

Tak jak ktoś napisał, mógł się cykl przesunąć także tutaj serio wszystko jest możliwe.
 
Do góry