reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyje

klaudia16

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Listopad 2023
Postów
270
Cześć dziewczyny jestem w 10 dniu cyklu od 3 dni robie codziennie testy owulacyjne , o zbliżonej godzinie wieczorem nie pijąc nic przez 2 godziny przed , wiem że jaśniejsza kreska testowa oznacza brak owulacji jednak chciałabym usłyszeć wasze zdanie na temat takich wyników , dodaje pokoleji od najstarszego
20240301_213121.jpg
20240229_221229.jpg
20240302_215913.jpg
 
reklama
Testy powinno się robić najlepiej z 2 razy dziennie.
Dzisiaj masz 10dc, owulacji jeszcze brak, i tyle mozna wyciągnąć z Testów i raczej nic więcej.
 
Cześć dziewczyny jestem w 10 dniu cyklu od 3 dni robie codziennie testy owulacyjne , o zbliżonej godzinie wieczorem nie pijąc nic przez 2 godziny przed , wiem że jaśniejsza kreska testowa oznacza brak owulacji jednak chciałabym usłyszeć wasze zdanie na temat takich wyników , dodaje pokoleji od najstarszego Zobacz załącznik 1616273Zobacz załącznik 1616274Zobacz załącznik 1616272
Polecam testy paskowe z domowe laboratorium. Kiedys mialam te i sie bardzo źle wybarwialy . Na paskowych lepiej .

Te. Akurat negatywny co na zdj
 
Zamów sobie duuuzo DOBRYCH testów paskowych (domowe lanoratorium na Allegro - tu najtańsza cena za 25szt, wzięłabym ze dwa opakowania Link do: LH Test owulacyjny 25 szt. Domowe Laboratorium , albo easy@home z amazona) i rób dwa testy dziennie. U mnie np testy wieczorem nigdy się nie wybarwiaja dobrze, wiec robię zawsze na drugim moczu w ciągu dnia i wtedy wyłapuje peak za każdym razem. Do tego aplikacja Premom i tam wrzucaj sobie codziennie zdjęcia świeżych testów, bo po wyschnięciu zawsze ciemnieją.
 
Dziewczyny ja też poproszę o radę czy ten ostatni test już się zapowiada na owulację czy to jeszcze nie to...
 

Załączniki

  • 20240304_172838.jpg
    20240304_172838.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 102
reklama
Do góry