reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test

reklama
A pojawiła się u was kreska testowa kiedyś? Kurcze no daje mi do myślenia ta szara kreska nie wiem ale dzięki za odpowiedzi
 
Nastraszył Cię niewybarwiony test odczytany po czasie?
A nie wiem, moze ptaki zakładające gniazda za oknem nie wrożą Ci ciąży? Bo stopień prawdopodobieństwa jest podobny.
No głupio to brzmi ale no nastraszył , niby wiem zachodzą reakcje chemiczne ale u kobietek na inny forum pisało że po czasie miały kreske a pozniej ciaza
 
No głupio to brzmi ale no nastraszył , niby wiem zachodzą reakcje chemiczne ale u kobietek na inny forum pisało że po czasie miały kreske a pozniej ciaza
Tak tak, to idź trolluj na innym forum. W ile Ci się ten okres spóźnił, że podejrzewasz ciążę? Kiedy był ostatni stosunek?
 
A pojawiła się u was kreska testowa kiedyś? Kurcze no daje mi do myślenia ta szara kreska nie wiem ale dzięki za odpowiedzi
Tak pojawila sie I bylo brak ciazy . W poprzednich ciazach wychodzila rozowa delikatna kreska 2 dni przed okresem . A w tej ciazy 2 grube rozowe krechy 4 dni po miesiaczce . Szara kreska to nie pozytywny test
 
reklama
Chciałabym trolować naprawdę ale no cóż chciałam tylko zapytać cxy jest możliwa ciaza w tym przypadku
Tak wyszły kreski testowe i nie było żadnej ciąży. Po prostu czasem się zdarzy że test jest biały a czasem wychodzi kreska testowa która nie oznacza ciąży . 14 dni od stosunku test ciążowy pownine być wiarygodny . Zamiast myśleć zrób betę raz i będziesz mieć spokój
 
Do góry