reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test

reklama
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie do doświadczonych. Otóż może ktoś mi logicznie wytłumaczyć czemu test owulacyjny 5 dni przed okresem wychodzi pozytywny. Jest bardziej pozytywny niż w dzień owulacji.
Nie wiem czemu wgl zrobiłam ten test , chyba przez to że został mi jeden i stwierdziłam że nie będzie tak bez sensu leżał. Były starania w tym cyklu , ale jakoś nie nastawiam się że coś z tego wyszło.
Czy to jest jakiś problem z hormonami ?
Planujemy dzidzię , i stąd testy owulacyjne żeby choć w jakiś sposób sobie pomóc.
W pierwszej ciąży przed okresem zrobiłam test owulacyjny tak samo jak ty bo został jeden heh wyszedł pozytywny, następnego dnia zrobiłam ciążowy i tez wyszedł pozytywny
 
U niektórych kobiet pozom lh rośnie przed okresem.
No proszę , czytałam już gdzie się dało , i nawet nigdzie nie znalazłam odpowiedzi. Zaskakujące jest to jak ten kobiety testem owulacyjnym odkryły ciąża , nawet jest jedno zdj gdzie są oba testy pozytywne. Ah ten organizm kobiety 😁😁😁
 
5 dni przed okresem miałam test ciążowy pozytywny. Tylko to zależy od stężenia hcg bo w pierwszej ciąży w dniu @ miałam 666,6 a w tej ciąży już tylko 100,6 wiec testy wychodziły mi bardzo blade 4 dni przed
No to ciekawe jak u mnie będzie , bo ja jestem 5 dni przed @ i test negatywny , ale poczekam do tej @ żeby już mieć pewność.
 
Nie. Nie odkryły ciąży testem owulacyjnym.
To, że komuś w ciąży wyjdzie test owulacyjny pozytywny to PRZYPADEK.
To tak jakbyś puściła śmierdzącego bąka i tego samego dnia dowiedziała się o ciąży.
Czy to znaczy, że odkryłaś ciążę bąkiem o nieprzeciętnym smrodzie?
No wiadomo że to jest przypadek , jedna wypowiadała się że to nawet można uznać za wadę testu , ale ile w tym prawy nikt się nigdy i tym nie dowie.
 
reklama
Do góry