reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Dołączył(a)
9 Marzec 2019
Postów
12
Kochane, jest kreska czy nie ma? Bo juz nie wiem czy sobie nie wmawiam..
 

Załączniki

  • 20190309_161337.jpg
    20190309_161337.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 311
  • 20190309_161051.jpg
    20190309_161051.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 323
reklama
reklama
Super, ja się zastanawiam czy zrobić ale mam jeszcze parę dni do terminu miesiączki.. Ale czuję takie ciągnięcie w dole brzucha.. Tak mnie kusi żeby sprawdzić..
 
Super, ja się zastanawiam czy zrobić ale mam jeszcze parę dni do terminu miesiączki.. Ale czuję
Super, ja się zastanawiam czy zrobić ale mam jeszcze parę dni do terminu miesiączki.. Ale czuję takie ciągnięcie w dole brzucha.. Tak mnie kusi żeby sprawdzić..
Mnie też kusilo ale nic nie pokazywało i tylko się zalamywalam.. a w dniu miesiączki of razu dwie kreseczki
 
reklama
Do góry