reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test pozytywny a krwawienie

Chcialam sie dolaczyc ,nie wiem jak to sobie tlumaczyc ,3 dni temu zrobilam test wyszedl pozytywny zrobilam jescze jeden tez pozytywny miedzy czasie mialam bole brzucha jak by na okres ,wczoraj zrobilam nastepny test I wyszedl negatywny I w nocy dostalam krwawienie jak by na okres tylko sie przerazilam no rano jakies duze skrzepy sie pijawily ,pomocy nie wiem co myslec I co robic

Ale co masz robić? Nic, dostałaś okres, gdybyś nie zrobiła testu, to nawet byś nie wiedziała, że ciąża była.
Niestety, biochemiczne zdarzają się często, tylko kobiety nawet nie wiedzą, że w tej ciąży były.
 
reklama
Chcialam sie dolaczyc ,nie wiem jak to sobie tlumaczyc ,3 dni temu zrobilam test wyszedl pozytywny zrobilam jescze jeden tez pozytywny miedzy czasie mialam bole brzucha jak by na okres ,wczoraj zrobilam nastepny test I wyszedl negatywny I w nocy dostalam krwawienie jak by na okres tylko sie przerazilam no rano jakies duze skrzepy sie pijawily ,pomocy nie wiem co myslec I co robic
Byc moze byla to ciąża biochemiczna , narazie nie robić nic , poprostu trzeba jak okres potraktować
 
Chcialam sie dolaczyc ,nie wiem jak to sobie tlumaczyc ,3 dni temu zrobilam test wyszedl pozytywny zrobilam jescze jeden tez pozytywny miedzy czasie mialam bole brzucha jak by na okres ,wczoraj zrobilam nastepny test I wyszedl negatywny I w nocy dostalam krwawienie jak by na okres tylko sie przerazilam no rano jakies duze skrzepy sie pijawily ,pomocy nie wiem co myslec I co robic
Może to było wczesne poronienie . Miałam tak samo niestety
 
Ja w lutym miałam cp. Teraz zrobilam test i jest znowu bladzioch. Zaczęłam plamić i pobolewa mnie brzuch, boję się, że to powtórka 😥
 
Cześć dziewczyny tez chce się z wami poczekać moimi przeżyciem z wcześniejszym poronieniem baby. Poroniłam w 9 tyg był to dla mnie duży cios. Nie wiedziałam co się wokół mnie dzieje. A w tym tyg zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszły pozytywne ale słabe. Testy zrobiłam jeden w środę i był pozytywny a drugi w piątek rano. A po czasie dostałam plaminie jasno brązowe a później tak jakby okres.
I teraz nie wiem co mam myśleć.
 
Cześć dziewczyny tez chce się z wami poczekać moimi przeżyciem z wcześniejszym poronieniem baby. Poroniłam w 9 tyg był to dla mnie duży cios. Nie wiedziałam co się wokół mnie dzieje. A w tym tyg zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszły pozytywne ale słabe. Testy zrobiłam jeden w środę i był pozytywny a drugi w piątek rano. A po czasie dostałam plaminie jasno brązowe a później tak jakby okres.
I teraz nie wiem co mam myśleć.
Nic nie wyczarujemy.
Jedynie iść na betę i zbadać czy rośnie, czy spada po 48h.
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
41
Wyświetleń
7 tys
starająca się o dziecko
S
Do góry