reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjne

Dołączył(a)
2 Październik 2022
Postów
12
Dziewczyny mam pytanie. Po raz pierwszy stosuje testy owulacyjne. Mam PCOS. Czy w dniu, w którym aplikacja wskazała na tzw. plik lh, mógł on rzeczywiście wystąpić? Jakas dziwna wydaje mi się ta kreska i nie bardzo wiem jak ją interpretować. Nie zwracajcie uwagi na godzinę dodania testu. Jest randomowa, bo nie zawsze miałam chwilę, żeby to zrobić od razu.
Po tych wyraźnych kreskach nastąpił spadek lh. Kreski jeszcze mniej wyraźniejsze niż z 14 dc.
Dziękuję:)
 

Załączniki

  • Screenshot_20220930-233616_Premom.jpg
    Screenshot_20220930-233616_Premom.jpg
    261,9 KB · Wyświetleń: 409
Ostatnia edycja:
reklama
Przy pco poziom lh może być wysoki przez cały cykl,więc moim zdaniem testy owulacyjne nie sprawdzą się w ogóle.
 
Dziewczyny mam pytanie. Po raz pierwszy stosuje testy owulacyjne. Mam PCOS. Czy w dniu, w którym aplikacja wskazała na tzw. plik lh, mógł on rzeczywiście wystąpić? Jakas dziwna wydaje mi się ta kreska i nie bardzo wiem jak ją interpretować. Nie zwracajcie uwagi na godzinę dodania testu. Jest randomowa, bo nie zawsze miałam chwilę, żeby to zrobić od razu.
Po tych wyraźnych kreskach nastąpił spadek lh. Kreski jeszcze mniej wyraźniejsze niż z 14 dc.
Dziękuję:)

Ja polecam testy owulacyjne z clearblue z buźkami. Ja przez pół roku przed planowanymi staraniami robiłam te testy miesiąc w miesiąc i zaznaczałam w aplikacji przez co dokładnie poznałam swój cykl i udało się zajęć w ciążę w pierwszym cyklu starań.
 
Cześć! Podpinam się pod temat. Kiedy uważacie, że był pik owulacji? To mój pierwszy cykl z testami i dopiero próbuje się rozeznać w temacie. Moje cykle wynoszą 31 dni +/-. W 22 dc robiłam progesteron ale to chyba za wcześnie bo miałam wynik 0,9. Mam w planach powtórzyć w 25 i 27 dc.
 

Załączniki

  • 3A3C4548-CB7D-4424-92A9-3843DC8036D2.jpeg
    3A3C4548-CB7D-4424-92A9-3843DC8036D2.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 98
Cześć! Podpinam się pod temat. Kiedy uważacie, że był pik owulacji? To mój pierwszy cykl z testami i dopiero próbuje się rozeznać w temacie. Moje cykle wynoszą 31 dni +/-. W 22 dc robiłam progesteron ale to chyba za wcześnie bo miałam wynik 0,9. Mam w planach powtórzyć w 25 i 27 dc.
Myślę że 22 DC:)
 
Dziewczyny 13 DC od rana pozytywne testy owulacyjne, 14 DC rana już jaśniejsze, a popołudniu już znaczna różnica, testowa dużo jaśniejsza.

Czy jest szansa na ciążę wtedy Kiedy w 14dc wieczorem było serduszkowanie ?
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG20221026160612.jpg
    IMG20221026160612.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 63
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Po raz pierwszy stosuje testy owulacyjne. Mam PCOS. Czy w dniu, w którym aplikacja wskazała na tzw. plik lh, mógł on rzeczywiście wystąpić? Jakas dziwna wydaje mi się ta kreska i nie bardzo wiem jak ją interpretować. Nie zwracajcie uwagi na godzinę dodania testu. Jest randomowa, bo nie zawsze miałam chwilę, żeby to zrobić od razu.
Po tych wyraźnych kreskach nastąpił spadek lh. Kreski jeszcze mniej wyraźniejsze niż z 14 dc.
Dziękuję:)
Według samych testów wychodzi, że ten pik wtedy miałaś, czyli owu po ok. 24-48h od tego testu. Ale przy PCOS testy mogą być bardzo zwodnicze i pokażą pik wtedy, kiedy go wcale nie ma. Raczej temperatura w tym przypadku ;)
 
Do góry