reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Test ciazowy

Justa96

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2022
Postów
37
Cześć dziewczyny jestem 9 dni po owulacji ( potwierdzona owu na monitorinu ) czy tylko ja widzę tam dzwie kreski chyba zwariuje pomocy
 

Załączniki

  • 20220929_104548.jpg
    20220929_104548.jpg
    715,3 KB · Wyświetleń: 329
  • 20220929_104500.jpg
    20220929_104500.jpg
    656 KB · Wyświetleń: 203
reklama
Niestety mieszkam e Niemczech i nie tak łatwo tu zrobi bete a 4 dni temu wróciłam z pl 🙈 w poniedziałek podjadę do ginekologa i zapytam co i jak bo mam haszimoto i muszę odrazu pilnować tarczyce 😏🥰
 
Niestety mieszkam e Niemczech i nie tak łatwo tu zrobi bete a 4 dni temu wróciłam z pl 🙈 w poniedziałek podjadę do ginekologa i zapytam co i jak bo mam haszimoto i muszę odrazu pilnować tarczyce 😏🥰
Hashimoto z niedoczynnością czy samo?
Najlepiej zrob od razu tsh,ft3 I ft4 anty tpo i TG.
Bierzesz jakieś leki? Czy leczysz dietą?
 
Hashimoto z niedoczynnością czy samo?
Najlepiej zrob od razu tsh,ft3 I ft4 anty tpo i TG.
Bierzesz jakieś leki? Czy leczysz dietą?
Dlatego wstrzyma się do poniedziałku zrobię tes kolejny i pojadę do ginekologa bo mieszkam w de i tu nie dokończyć ogarniam gdz9e zrobić krew a wiem że to ważne wyniki mam super często badam tarczycę w pl 3 tygodnie temu miałam ok. Samo hashimoto
 
reklama
reklama
Do góry