reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy..

reklama
Nie mogę dziś pójść na badanie, bo synek się rochorował, jutro pewnie mi się uda. Powtórzyła jednak test, ale nie zauważyłam, że o mniejszej czułości.. Ale i tak kreska już wyraźniejsza.
Nie wiem tylko, co z duphastonem- lekarz jest na wakacjach..
 

Załączniki

  • 20210719_082136.jpg
    20210719_082136.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 112
Nie mogę dziś pójść na badanie, bo synek się rochorował, jutro pewnie mi się uda. Powtórzyła jednak test, ale nie zauważyłam, że o mniejszej czułości.. Ale i tak kreska już wyraźniejsza.
Nie wiem tylko, co z duphastonem- lekarz jest na wakacjach..
Kreska jest. Duphastonu się nie odstawia, jeśli jest ciąża. Bierze się dalej. Potem ewentualnie lekarz mówi kiedy i jak odstawić.
 
reklama
Do góry