reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po poronieniu

Malymis

Aktywna w BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2021
Postów
70
Cześć dziewczyny, w styczniu (23.01) poroniłam ciążę w 6tc. Poziom bety w tym dniu był na poziomie 337 mlU/ml.10 lutego byłam u ginekologa i powiedziała, że macica ładnie się oczyściła, wszystkie badania wyszły ok, więc dostaliśmy zielone światło, żeby się ponownie starać. Bety już nie powtarzałam. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł dodatni. Nie wiem co myśleć, wizyta dopiero 31 marca, bety dzisiaj nie mam jak zrobić, w ogóle najwcześniej uda mi się w sobotę. Czy jest możliwe, żeby beta utrzymywała się po poroniueniu jesscze na takim poziomie, że test ciążowy wyszedł dodatni? Nie chcę się nastawić na ciążę i ponownie się rozczarować.
 
reklama
Watpie ,beta byla niska wiec mysle ze spadła szybko , jeśli jest możliwość możliwości zrobic bety wcześniej, to pozostaje czekać, jeśli nic niepokojącego się nie dzieje , ale wizyte bym przełożyła na xhociaz połowę marca
 
A betę trzeba robić na czczo? Wizyty pewnie nie uda mi się umówić wcześniej, ale będę próbować. Po poronieniu nie miałam miesiączki, testy owulacyjne były ujemne, cykle zawsze miałam dłuższe, test zrobiłam dlatego, że piersi miałam obolałe, a teraz mie wiem co myśleć.
 
A betę trzeba robić na czczo? Wizyty pewnie nie uda mi się umówić wcześniej, ale będę próbować. Po poronieniu nie miałam miesiączki, testy owulacyjne były ujemne, cykle zawsze miałam dłuższe, test zrobiłam dlatego, że piersi miałam obolałe, a teraz mie wiem co myśleć.
Przy "zaburzeniach" hormonalnych testy owulacyjne nie są obiektywne. jest o tym w ulotce. Ja w czasie kp miałam negatywne, a w ciążę zaszłam.

Co do bety, myślę, że to raczej nie jest z poprzedniej ciąży. Ale najlepiej sprawdź czy rośnie w odstępie 48h. Nie musisz być na czczo.
 
Dziewczyny zrobilam wczoraj bete i wyszla 350, powtorze ja po 48h, ale czy wynik moze wskazywac ciaze?
Pewnie, że tak. Jeżeli nic się nie będzie działo niepokojącego to moim zdaniem możesz poczekać do wizyty 30.03, będzie więcej widać. Co ma wisieć nie utonie, jeżeli jest ciąża to ona nie zniknie. Powodzenia żeby tym razem wszystko było dobrze🤗
 
reklama
reklama
Do góry