reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Dzięki dziewczyny za życzenia zdrówka dla Adrianka (chyba pomogły bo dziś nie miał wogule gorączki) :) jutro go poobserwuje może też będzie dzień bezgorączkowy:tak:

Dana witaj (a mówiłam Ci że Madzie to niezłe rozrabiary hehehehe) :tak::tak:
Madzia zdrówka dla Ameli biedulki :tak:

A ja od dziś zaczynam swój długaśny urlop jupi :-):-):-):-)
Jutro jak młody będzie sie dobrze czuł to wybieramy się do tego muzeum w Szczucinie strasznie jestem ciekawa jak tam jest :tak:
 

:-D Mój brat jak był mały to mówił że jest psem i chciał spać pod blokiem :-p Prosił rodziców żeby mu budę zrobili :tak::-D
Już się nie mogę doczekać takiego wieku mojego dziecka ...
:-D:-D:-Dale mnie rozbawiłaś to kiedy Boryskowi budę stawiacie ? :-D
Wszystkiego najlepszego dla Kuby:tak::tak::tak:z okazji 9 urodzinek:happy2:zdrowia i spełnienia marzeń najskrytszych
dziękujemy bardzo za pamięć
Agawa trzymam kciukasy!!!!
no i przydały się :-) dziękuję bardzo jest db :-) a co tam ważne że po wszystkim :-)
Wszystkiego najlepszego dla Kuby:-)
dzięki wielkie i zdrówka dla Oskiego:-)
Samych słodkości dla Kuby!!!
dziękujemy :-)
 
Witam!!!

Madzikm gdzie tam już byłas na wojażach???

Agawa gratulacje serdecznie:happy2::happy2::happy2:

Dana fajnie że wrociłas:happy2:niestety dziadkowie bardzo rozpuszczają wnuczki:dry::-D

Karolcia to super że rolada się udala i smakuje....szybko się ja robi:-):-):-)

Madzia zdrówka dla Amelki:-:)-:)-(biedaczysko:confused:
Anita niestety katar może sie utrzymywac...a może wez go już na spacerek??? przeciez w sumie w wozku siedzi...:sorry2::sorry2:
Massiek fajnie że Adik zdrowy:tak:;-)miłego urlopiku:-):-):-)
 
ja wlasnie jestem za braniem dzieci...nawet chorych na polko...wiadomo nie do jais skupisk tylo na krótkie spacery pomału za rączke lub w wózku:cool2::cool2::cool2:oczywiście kiedy nie ma goraczki:-:)-(choc raz niestety miałam przypadek że musiałam wziąć Wojtuliśka z gorączka jak miał 10 miesiecy do szkoly po Dome...:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Hej wszystkim :-)

wróciliśmy wczoraj o 01 :baffled: wypad udany, morze zaliczyliśmy chociaż pogoda jakaś rewelacyjna nie była :baffled: ogólnie było super postaram się później jakieś foty powklejać ;-)

Spóźnione życzonka dla Kubusia :tak:

Agawa GRATULACJE :tak:

i nie wiem co dalej miałam pisać :confused:
 
Do góry