reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Hejka :-)

Dziewczyny ale szalejecie z ilością postów :szok:

Dana no nieciekawie z tymi szpitalami , szczescie juz w domku jestescie :-)

Agunia daj znac jak po lekarzu , biedny Tuliś :-(

A moj Oskarek w nocy mial ponad 39 st. goraczi i rano tez , zbijamy ibuprofenem i narazie pomaga , jak do jutra nie przejdzie to tez idziemy do lekarza . Chyba te piatkowo, niedzielne narcioszki dały mu w kośc :-(
 
ja się brałam za pisanie jak miałam nóż na karku, czyli termin rzut beretem, tak to za niska motywacja była ;-)
:-D:-D:-D chyba pójdę tym tropem :-D:-D:-D bo coś się skupić nie mogę dziś :tak::tak::tak:
A moj Oskarek w nocy mial ponad 39 st. goraczi i rano tez , zbijamy ibuprofenem i narazie pomaga , jak do jutra nie przejdzie to tez idziemy do lekarza . Chyba te piatkowo, niedzielne narcioszki dały mu w kośc :-(
biedny Oskarek :-(ale się te dzieciaczki rozkładają ostatnio :-(zdróweczka dla was :tak::tak::tak:
 
wyszłam na parking ALE ZIMNO :szok:
Agunia - ja bym poszła - będziesz spokojniejsza
Dana - najważniejsze, że jesteście w domu
Zdróweczka chorowitkom
 
Dzięki Agawa , mam nadzieje ze nic grożnego sie nie rozwinie ;-)

A ja Twoje chłopaki ???
no mały śpi i kaszle przez sen ale już się przyzwyczaił i go to nie budzi :-:)zawstydzona/y: dużo śpi ostatnio pewnie po lekach :baffled:
a większy lepiej więc dziś do szkoły poszedł bo tylko kaszle ale to już końcówka :tak:
 
reklama
Do góry