reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

oooo Anita byliście w Czchowie??? super a gdzie na zaporze???czy w Taurusiku na obiadku???ja lubie tam jeździć bardzo...my też do Tropi jeździliśmy i mi się marzy zwiedzić tą basztę/zameczek w Wytrzyszczce ale on tylko w wakacje czynny:-)

My też po spacerku byliśmy tak się przejść i byliśmy nawet to okno życia oglądać:happy:
 
reklama
Witam niedzielnie :-)

A ja zrobiłam sobie dzisiaj wagary od szkoły i pojechalismy na narty :-):-)

Było CUDOWNIE , pogodajak marzenie :-).Znowu sie wyszaleliśmy , Oski śmiga sam z samej góry , pieron mały nic sie nie boi :-)

Wieczorkiem was moze uda mi sie troche doczytac i jakies foty wkleje :-)
 
oooo Anita byliście w Czchowie??? super a gdzie na zaporze???czy w Taurusiku na obiadku???ja lubie tam jeździć bardzo...my też do Tropi jeździliśmy i mi się marzy zwiedzić tą basztę/zameczek w Wytrzyszczce ale on tylko w wakacje czynny:-)

My też po spacerku byliśmy tak się przejść i byliśmy nawet to okno życia oglądać:happy:

Prawie tak jak mówisz:-) ale w Taurusie nie bylismy (a samochodow tam bylo dzis tyle ze szok:szok:) bo zjedlismy obiad przed wyjazdem bo myslałam ze jedziemy na Radłow sie przejsc, a tu niespodzinke mi Tomek zrobil. Bylismy wlasnie na tym deptaku wzdłóż jeziora, to chyba jest wlasnie w Wytrzyszczce:-) bardzo przyjemnie bo nie za duzo ludzi akurat w sam raz:-)
 
hej!

Dziewczyny ja wymiękam:no:
tylko nie wyrzucajcie z forum, tych którzy nie na bieżąco;-)
jeszcze czaty wieczorne:blink: nie szkoda Wam czasu?;-)

lenadobre wieści na wiosnę - gratulacje:-)

aguniamy byliśmy dziś w Czchowie na obiadku:-) i na Jamnej w kościele i na spacerze. Cudowna niedziela:-)
Dychnij sobie bez chłopa, dzieciaki pewnie grzeczne będą:tak:

a do rurek za gruba jestem:dry:
 
witam się niedzielnie :-)
ale wam fajnie mi dziś tylko do szpitala udało się wyskoczyć :blink: a tak to siedzimy bo dzieci chore :baffled: Mikołajowi dałam ten antybiotyk a ten lacidobaby dolałam do mleka i z butelki wypił :tak:
a Kuba już do szkoły przygotowany i jutro idzie ;-)

co do leżenia na brzuszku to mój tylko tak od urodzenia śpi i leży no i teraz raczkuje bo pozycję ma opanowaną:-D:-D na pleckach śpi tylko we wózku :tak:
 
witam się niedzielnie :-)
ale wam fajnie mi dziś tylko do szpitala udało się wyskoczyć :blink: a tak to siedzimy bo dzieci chore :baffled: Mikołajowi dałam ten antybiotyk a ten lacidobaby dolałam do mleka i z butelki wypił :tak:
a Kuba już do szkoły przygotowany i jutro idzie ;-)

no to przynajmniej Kuba zdrowy:tak:
niech Mikołajkowi szybko przechodzi:tak:

anneczkabyłaś w tej Szafie M.?
ja się wybrałam w piątek z przyjaciółką i obkupiła córę;-)
 
Dokladnie co dziecko to inaczej, nie ma reguły. Ja mojego malo kladłam na brzuszku od urodzenia bo mu sie dlugo ulewalo i mial bezdechy wiec chyba bym nie zasnela gdyby spal na brzuchu. Spal na plecach a i tak sprawdzalam non stop czy oddycha. Ale juz potem czesciej i czesciej na brzuchu i sie spodobalo bardziej.
 
Mysmy tez byli na spacerku i odwiedizlismy sasiadów:rofl2:
wogóle bardzo miła niedziela
Agawa oby antybiotyk pomógł Mikolajkowi:tak:
 
Beti nawet nie mów o osach bo w tamtym roku było ich mnóstwo:crazy:

byliśmy w parku dziś około godziny. Straszne tłumy i musieliśmy czekać w kolejce do nielicznych zabawek z których Antoś mógł skorzystać, ale bardzo mu się podobało:-)
włąśnie zrobił sobie drugą dziś drzem kę i wstał o 18.30, to pewnie dzis do "teraz albo nigdy" nie uśnie
nawet go jeszcze nie kąpie
 
reklama
Mój tez własnie wstal po 2,5 godz. śnie wiec bedzie teraz buszowal do 22. Zreszta jak co dzien:-) ale przynajmniej spi bez pobudek do samego rana wiec jest dobrze;-)
 
Do góry