reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
he he Aniaaaaaa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dsuper...cos masz super humorek:rofl2::rofl2::rofl2::tak::tak::tak::tak::-D:-)
Agatka spokojnej nocki
Beti to nic..poprosze Sławka może da rade:rofl2:
 
no ja własnie chlopaków do kapania wyrzucam..ale cos nie chca isc:-):-):-):crazy:
kurcze Madzik tom zawalila z tym butikiem:crazy:
 
Co do ciuszków uzywanych to jest taki duzy sklep nad okay rtv agd kolo mc donalds'a. Kolezanka kupuje tam ubrania i bylam w szoku jak mi pokazala. Same next, george, h&m itp.
Co najlepsze ze ceny ubran dla takich dzieci jak moj to 2-3zł.. a w sobote wszystko za pol ceny.. Niektore sa zniszczone i ogolna beznadzieja, ale jak sie dobrze poszuka to mozna znalezc nawet nowe z metka. Stwierdzilam ze sie poswiece i pojde. Powiem tyle ze trzeba sie naszukac bo sa rzeczy niby na wieszakach ale i tez w boksach (misz masz) i pomieszane. Jesli ktos ma czas i dobre nerwy i dobry dzien to znajdzie cos fajnego. :-)Ona natrafia caly czas na same fajne rzeczy, ja w sumie bylam raz i wyszlam z 3 nowymi bluzkami nexta, 1 podkoszulkiem h&m i 1 pajacem w stanie idealnym i zaplacilam 10zł. Na doroslych tez sa ubrania i na wieksze dzieci ale nie patrzylam to nie wiem co tam jest. Ludzie niektorzy sa tacy ze wszystko kupuja bo no stop slysze "ale fajne, ale fajne" :szok: i wychodza z pelnymi reklamowkami a ja sobie mysle ze normalnie nic fajnego znalezc nie moge :-). Jednak jak sie uzbroje w cierpliwosc i wylacze to cos sie uda znalezc fajnego :-) Zupelnie nie zniszczone a zal mniej jak maly skasuje ładna bluzke za 2 zł niz ta za 30zł.
 
reklama
A najlepsze jest to ze jak widze jak ubrane sa panienki ktore tam kupuja i daja nura miedzy te wieszaki, to w zyciu bym nie pomyslala mijajac je na ulicy ze sie ubieraja w takim miejscu..
 
Do góry