reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
czesc Becik....
Beatko to jakas imprezka sie wam szykuje??
wiesz co..w reserved byl jakis czas temu piekny, z czarnego sztruksiku ,drobnego..boski i swietnie odszyty..my mamy z tego marynarke, ale spodnie tez były;-)
 
Dziewczyny...jesteście doswiadczonymi mamusiami więc mam do Was pytanie....co radzicie....GDZIE RODZIĆ????stary czy nowy szpital.....chodzę do lekarza J.Gąciarza
 
Dzień dobry!!!:-)

Witam nową mamuśkę i życzę bezproblemowego porodu:-)

beattaw Mieszu widziałam gajerki. Dziś będę to zerknę i dam znać jeszcze:-)

mrowamówisz, że Leksvik lichy??? mi się tak podoba! myślałam o nim.
Dzięki za zaproszenie, na pewno skorzystam:-)jak będziesz miała kiedyś ochotę to daj znać;-)

nikiachyba czytałam tą książkę...lubię takie na faktach.
Polecam gorąco "Dziewczynkę w czerwonym płaszczyku" Romy Ligockiej:tak:

My raczej będziemy w zamku na chwileczkę bo mamy coś do załatwienia w okolicy, koło 16 myślę.
 
Musze sie chyba po mniescie przejsc i wtedy zobaczyc :-)

Agunia 2 imprezki sie nam szykuja : wesele i komunia

Becik ja Ci mleko smakuje to pij , ja nie cierpie mleka;-)
 
Dziewczyny...jesteście doswiadczonymi mamusiami więc mam do Was pytanie....co radzicie....GDZIE RODZIĆ????stary czy nowy szpital.....chodzę do lekarza J.Gąciarza

jak masz lekarza z nowego to ja bym radziła tam rodzić bo na starym to byś taka "niczyja" leżała - tak mi się wydaje.
Na nowym personel niezbyt miły, naprawdę wredne pielęgniarki noworodkowe - niektóre. Warunki porównywalne, to nie hotel w końcu;-)
 
reklama
Do góry