reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
crunch:ma byc drugi synek ,ja niemam dobrych wspomnien ze starym moze tez dlatego ze wszystko bylo dla mnie zaskoczeniem w koncu to byl moj pierwszy raz :)
 
Hej hej

Moja Jula dopiero zasnęła.
Widzę że was troszkę zostało w domu.

Karolcia trzymamy mocno kciukasy za Ciebie i dzidzusia

Nowe mamuśki witajcie:-)
 
a jadę do siostry na parę dni :-) ja też mykam bo mi dzieci z głodu padną :-D
do jutra
a udanego spotkanka :-)
Lenka28 my się jeszcze nie znamy na żywo ;-)może następnym razem :-)


oj nie znam sie nie znamy ale mam nadzieje że w końcu się poznamy.
Niestety nie zawsze mogę się zjawić na spotkaniach a powiedziałabym że nawet bardzo rzadko nad czym okropnie ubolewaam:-(
 
Lenka co tam u Was ??
Jak sobie radzisz w pracy ??


Hej Beatta

A u nas w miarę ok jakoś sobie radzimy.
Za to w pracy jak zawsze najlepsza (trochę to nieskromne:-)) NIe wiem czy czytałaś pisałam wcześniej do Aguni że owiedziałam się że mogę spać spokojnie bo na pewno już tu zostanę. Co mnie bardzooooooooo cieszy:wink:
 
Lenka to super ..GRATULUJE :-)

Oskarek Ok , impreza urodzinowa rozciągnęła sie na 2 dni wiec wyszalał sie za wszystkie czasy i obłowił w prezenty :-)

A w sobote to od rana juz tak przezywał ze bedą urodziny ze nic jesc nie chciał a jak tylko ktos drzwiami ruszył to odrazu biegł i pytał : mamusiu czy to do mnie goscie ida :-)

Jutro na nartki sie wybieramy to troche odpoczne po tym weekendzie :;-)
 
To super że imprezka się udała a i Jubilat zadowolony.:-)
Fajnie masz z tymi nartami my to się wybieramy i wybrać nie możemy i pewnie już w tym roku nie pojeździmy:-(
 
reklama
Do góry