reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Oj to nie fajnie:-( Ja tak pomalutku mogę się zacząć cieszyć tylko się boję, bo dowiedziałam się ze mogę spać spokojnie bo na pewno zostanę:-D

A teraz zmykam bo mi tu Jula siada na biurko i woła że będzie mi zasłaniać

Udanego spotkanka laseczki:-)

no rto suuper Lenka dzięki
 
Hej Dziewczynki. Widzę że poszalałyście dzisiaj. Ja niestety nie mam czasu na powiększanie tego co napisałyście więc wybaczcie.Napiszę tylko że byłam u lekarki mam 3 cm rozwarcie na USG widoczne skurcze i ja czuję się dziwnie. Dawid o 21:30 ma pociąg którym będzie jechał i mam nadzieję że dojedzie bo i tata będzie ok północy więc pasowałoby żebym dotrwała.Na USG wyszło że dziecko waży ok 3800 gramów ale biorąc pod uwagę że 3 tyg. temu było 2700 gramów to lekarka bardziej kierowała się do ok 3500 gramów. Jak będzie to zobaczymy. Mam nadzieję że pójdzie gładko. Trzymajcie mocno za nas kciuki.
 
reklama
ale gafa...witam dwie nowe mamusie :-)
gekonek ja dwa razy rodziłam na starym i sobie chwalę :tak:
ma być drugi synek czy może córeczka?
karolcia trzymam kciuki żeby poszło szybko i gładko :rofl2:
 
Do góry