reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
No witam tutaj faktycznie jakoś spokojniej ;)
Pisałam do Tarnów ze ta Goplana, coolleen i froch wcinaja sie we wszystkie rozmowy i zawsze tak pyskuja. Ja to je omijam szerokim łukiem. Na mamacafe przylaczylam sie do watku "porod w kwietniu" i tam jest ok. Mam termin na 28 marca. A Wy, wszystkie juz "odchudzone", czy ktoras z Was tez jeszcze przed porodem?
 
Dokladnie z Radłowa, to jest jakieś 20 km od Tarnowa.
Może napiszecie mi do jakich lekarzy chodziłyście, gdzie rodziłyście itd.
Ja chodze prywatnie do Kacalskiego, on pracuje na starym i tam własnie zamierzam sie meczyc ;P Ale rozne opinie slyszalam na temat obu szpitali i juz zglupialam poprotu :(
 
Hej Nichol:-) ja to ta brmagda;-)
ja rodziłam na starym i chodziłam do Koteckiego:-)
a Kacelskiego niezbyt miło wspominam :sorry2:bardzo oschły lekarz i niezbyt miły
pare znajomych do eeigo chodziło i niestety po porodzie nie jest juz tak miły:dry:

a wieszz juz co bedziesz miec?
 
reklama
jakos dużo osob ostatnio które do Kacalskiego chodzily..moja szwagierka, sasiadka tez..ja musze przyznac że mnie sie on wydaje niesympatyczny:confused:
 
Do góry