reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
no własnie te z ogonem, to chyba trochę jak zakonnica, nie? tylko własnie tych krótkich chyba fioletowych nie ma :-(

Beatta, fajne te czepki, bo się weselej na bloku robi, choć jeden lekarz to ma z trupimi czachami:szok:
 
he he Madzik fajnie tak miec meza na dłuzej w domku;-)u nas to nierealne;-)chcac na wszystko zarobic..niestety:crazy::crazy:a mi idzie jak idzie z ta praca:angry::angry::angry::angry::wściekła/y:
 
Agunia bedzie dobrze, dasz Wojtusia do przedszkola i zaczniesz intensywnie szukac ;-)

Madzikm m ja też nie lubię białych fartuchów ,

dobra naprawdę uciekam
 
dzieki za pocieche;-);-);-)fioletowy jest na pierwszej stonie, ale z wzorkiem, tyle że męski to jest...chyba ale one sa regulowane pewnie:tak:
 
he he Madzik fajnie tak miec meza na dłuzej w domku;-)u nas to nierealne;-)chcac na wszystko zarobic..niestety:crazy::crazy:a mi idzie jak idzie z ta praca:angry::angry::angry::angry::wściekła/y:

ja wiem czy na dłużej, dziś ma od 14 do 19, a wczoraj pracował od 7 do 19 z przerwą na obiad;-)

a moze pomyśl faktycznie o dotacji z UP i rozkręceniu czegoś z S. znasz się na tym, pomagasz mu przecież:tak:
Mój sąsiad teraz wziął 20 tys. z UP i rozkręca biznes budowlany, mają roboty po uszy.
 
bede myślec...bo już swira dostaje...albo u S się zatrudnie;-);-);-)jako sekretarka:-)
wiecie co zajrzalam dzis do butiku, na walowa, lubie ich bluzki,sa dosc fajne..i kurcze same bluzki z krotkim rekawem lub bez rekawów:rofl2::rofl2:kurcze w szoku jestem
 
reklama
Do góry